Навіщо протирати обличчя лимоном? ?

1704

Цей фрукт настільки універсальний і корисний, що про нього можна писати оди. Я пам’ятаю, одну арабську казку, де в’язень, укладений в холодну в’язниці на багато років, вижив з допомогою лимона і лимонного соку.

Лимон не тільки оздоровлює наш організм, але і відмінно доглядає за шкірою. Причому догляд за шкірою за допомогою лимона, настільки простий, що його можна без праці здійснювати кожен день, для цього лише достатньо протирати обличчя лимоном або лимонним соком

Завдяки своїм натуральним дезинфікуючим властивостями, лимонний сік відмінно допомагає боротися з акне і шкірними рубцями.

Тому він з упевненістю може входити в перелік засобів для догляду за проблемною шкірою. Природні кислоти, що містяться в лимонному соці, володіють потужним імуностимулюючим і антибактеріальну дію, розщеплюють шкідливі, викликають вугри, мікроби і бактерії.

Основною діючою речовиною лимонного соку є L-absorbic кислота. Вона відлущує омертвілі клітини шкіри і стимулює ріст нових клітин. Відлущуючий процес L-absorbic кислоти в лимонному соці працює як природне в’яжучий засіб, що видаляє надлишки масла, висихаючи на поверхні шкіри і мінімізуючи можливе майбутнє поява прищів.До того ж лимонний сік очищає пори, зменшувати почервоніння, роблячи поверхню шкіри гладкою, а рубці менш помітними, вона підсушує шкіру, усуваючи жирний блиск .

Лимонний сік – це натуральний відбілюючий засіб.Він освітлює плями від прищів і вугрової висипки, сприяє бездоганному кольором шкірного покриву.

Лимонний сік -це відмінний пілінг для обличчя, він відлущує і видаляє відмерлі клітини, роблячи особа віком, а шкіру м’якшою і еластичнішою.

При жирній і нормальній шкірі для відбілювання веснянок і пігментних плям можна протирати обличчя шматочком лимона до 5 разів на день, залишаючи сік на обличчі 5-10 хвилин, а потім змити теплою водою.

При в’ялій і жирній шкірі з розширеними порами необхідно зробити лосьйон з рівних частин мінеральної води і лимонного соку.

Протирати обличчя в цьому випадку потрібно щодня, даючи йому висохнути і не змиваючи водою.

Як використовувати лимон для шкіри?

Є два варіанти, протирати обличчя тоненьким пластиком свіжого лимона або ватним диском, змоченим лимонним соком.

1. Використовуйте тільки свіжий і стиглий лимон.

2. Використовувати дерев’яну дошку і гострий ніж для нарізки.

3. Акуратно розрізати лимон навпіл для зручного використання соку.

4. Чистими руками, вичавити сік лимона прямо на ватний диск.

5. Очистіть обличчя перед нанесенням тампона з лимонним соком, а потім протріть уражені ділянки, уникаючи області навколо очей. Вимийте обличчя.

Після того, як був використаний лимонний сік, шкіру необхідно обробити живильним кремом, щоб не викликати лущення і відчуття стягнутості.

А також лимонний сік можна додавати в домашні маски і креми для обличчя і тіла.

Використовуючи лимон для протирання обличчя, вже через кілька тижнів ви помітите якісне покращення стану своєї шкіри.

ВАЖЛИВО!!!

Лимонний сік може викликати алергічну реакцію, при особливо чутливій шкірі, тонкої і ніжної шкіри, рекомендується розводити лимонний сік навпіл з водою.

Пробуйте і будьте гарні!!!