10 детокс продуктів! Включи їх раціон???

448

1. Лимон: Лимони входять у всі детокс-дієти. Якщо ви не можете змусити себе пройти детокс-курс, постарайтеся просто частіше пити теплу воду з лимоном до їжі. Це допоможе організму очиститися.

2. Імбир: Корінь імбиру зміцнює імунітет і містить антиоксиданти. Зараз бежеві корінці імбиру продаються в овочевих відділах практичних всіх супермаркетів. Відріжте маленький шматочок корінця і додайте його в соковижималку разом з традиційними овочами. Це зробить напій ще корисніше.

3. Часник: Часник не тільки природний антибіотик, але і відмінний засіб для детоксикації організму. Часник містить речовину під назвою алліцин, яке сприяє виробництву білих кров’яних клітин і допомагає боротися з токсинами.

4. Артишок: Артишоки у нас не дуже популярні. А ось в Італії їх їдять постійно. Якщо в меню ресторану вам попалося слово артишок, обов’язково замовте – річ корисна і потрібна.

5. Буряк: Лікарі називають буряк «пилососом для печінки». А буряковий сік має настільки сильними очисними властивостями, що радять пити його маленькими порціями, щоб від запуску потужного процесу очищення у вас не закрутилася голова.
Кожен день намагайтеся робити свіжовичавлений овочевий сік і додавати в нього маленьку буряк. Через два тижні у вас шкіра очиститься.

6. Очищуючий чай.

7. Капуста: Дуже популярною стала останнім часом дієта на капустяному супі, однак відсутність калорій і присутність вітамінів не єдині достоїнства капусти. Як і більшість овочів сімейства хрестоцвітних (до яких відноситься, наприклад, брокколі), капуста містить сульфорафан, який допомагає організму боротися з токсинами.

8. Свіжі фрукти: Якщо ви не можете знайти підходящу детокс-дієту, посидьте тиждень на свіжих фруктах. Після цього ваша шкіра обов’язково стане чистішим, не кажучи вже про внутрішніх органах.

9. Коричневий рис: Білий рис не містить майже нічого, крім зайвих калорій, а ось його родич коричневий рис не тільки джерело вітамінів і мінералів, а ще й прекрасний засіб очищення організму.

10. Крес салат: Велика кількість вітамінів і здатність виводити з організму токсини – властивості за які крес-салат полюбилося голлівудським дієтологів. Елізабет Херлі, наприклад, їсть крес-салат постійно, і на її зовнішності це позначається – актриса виглядає молодо і свіжо.