Дізнайтеся навіщо час від часу НЕОБХІДНО піднімати руки вгору.

529

Природне положення рук людини — опущені вниз. Але, як стверджують фізіотерапевти, дуже корисно протягом дня піднімати їх вгору.

По-перше, при піднятих руках шлунково-кишковий тракт стає менш звивистими, що сприяє швидкому проходженню їжі. Таким чином відбувається профілактика процесів гниття і бродіння, розвитку дисбактеріозу.

По-друге, піднімаючи руки вгору, ви перешкоджаєте їх одвисанню.Отвисшие руки деформують хребет, внаслідок чого розвивається остеохондроз та інші хвороби. Піднімаючи руки, ви дозволяєте хребту витягнутися, а також розвиваєте гнучкість.

По-третє, з віком органи грудної і черевної порожнини як би осідають, зміщуються зі свого природного місця. Наприклад, є такий термін «лежаче» серце. Це стосується й інших органів. Піднімаючи руки вгору, ви піднімає і внутрішні органи. Крім того, при опущених органах живіт відвисає, слабшає прес. Піднімаючи руки, ви зміцнюєте м’язи живота.

По-четверте, добре піднімати руки не тільки після їжі, але і після пиття. У такому випадку вода не затримується в організмі. Вона швидко проходить через кишечник, змиваючи все приклеєні до його внутрішніх стінках шлаки. За 20-30 хв до прийому їжі випийте 1-1,5 склянки простої води і підніміть вгору руки.Особливо це корисно тим, хто страждає від закрепів.

Піднімати руки краще так: тримати їх паралельно або зімкнути в «замок», трохи потягнутися вгору слідом за ними, походити в такому положенні.