7 правил емоційного здоровя від Ліз Бурбо

454

1. Носіть кольоровий одяг! Люди, які носять виключно чорного кольору одяг, як правило, страждають від так званої травми «відкинутого». Тим самим вони ніби намагаються зменшити ступінь випробовуваних ними страждань, адже чорний колір «відрізає» можливість відчувати навколишній світ. Але вони забувають про одне: інші люди теж не можуть відчути їх.

2. Пийте більше води! Нагадуємо вам, що різні види рідини, що вживаються вами протягом дня, не входять в два літри води, які ви повинні випивати щодня. Це повинна бути саме чиста природна вода, яка здатна допомогти вам очиститися від кислоти, що виробляється зараз практично всіма продуктами харчування.

3. Будьте уважні до власних думок! Пам’ятайте, ви ніколи не зможете контролювати те, що говорять або у що вірять інші люди. Але ви можете прийняти рішення стати господарем своїх власних думок і, отже, своїх слів, які завжди є відображенням вашого мислення.

4. Знайдіть час для повноцінного сну! Буде здорово, якщо перед сном ви вирішите зануритися в надихає читання, яке підвищує ваші вібрації любові і самоповаги. Якщо ж вам все-таки складно заснути із-за підвищеної активності вашого розуму, підніміться і запишіть все, що відбувається у вашій голові. Коли ви знову будете лягати спати, візуалізуйте тільки свої бажання, але ні в якому разі не поточні проблеми.

5. Помічайте прекрасне! Щоб оточити себе красою, зовсім не потрібно витрачати ціле стан. Пройдіться по будинку і оціните, що красивого ви знаходите в кожному предметі. Думаю, ви швидко переконаєтеся в тому, що «красивий» зовсім не завжди означає «дорогий». Щоб бачити красу, потрібно бути сприйнятливим до краси. Розвивайте в собі це якість!

6. Не сприймайте життя занадто серйозно! Це означає навчитися відпускати, більше сміятися і не бути таким серйозним. Вміти відпускати — це означає продовжувати почувати себе добре, навіть якщо отримані результати не відповідають вашим очікуванням. Все контролювати неможливо!

7. Ніколи не опускайте рук! Пам’ятайте, якщо ваше бажання не виконується, значить, вас чекає щось краще.

Так що скажіть собі, що в житті не буває провалів або помилок, буває тільки досвід, який допомагає пізнати себе.