Як вибрати стоматологічне обладнання

3-16-2019

Как выбрать стоматологическое оборудование
Як правильно вибрати обладнання для стоматологічної клініки.
Також хочемо вам порекомендувати купить стомат материалы
Ринок стоматологічного обладнання стрімко розвивається. З кожним днем зростає кількість продукції, виробників і постачальників. Щоб не помилитися з вибором, дуже важливо дотримуватися певних критеріїв. Розглянемо фактори, що впливають на підбір стоматологічних товарів різного призначення.
Якщо продавець пропонує товари без наявності відповідних сертифікатів, то варто задуматися про якість його продукції. Надійний постачальник стоматологічного обладнання в обов’язковому порядку повинен мати сертифікати російського і європейського зразка. Придбання такої продукції дозволить уникнути проблем при отриманні ліцензії.
В першу чергу слід визначитися з тим, які послуги пропонує клініка. Зараз ринок пропонує товари з трьох цінових сегментів: елітного, бюджетного та бізнес рівня. Залежно від поставлених завдань і підбираються товари.
Кожен пацієнт стоматологічної клініки звертає увагу не тільки на професіоналізм лікарів і естетику інтер’єру, але і на наявність якісного обладнання. Але і купувати все підряд не варто, якщо ви не збираєтеся пропонувати великий перелік послуг. Комплектація повинна строго підбиратися в залежності від штату фахівців клініки і процедур. Зверніть також увагу на наявність додаткових опцій. Деякі виробники пропонують базову комплектацію за низькими цінами. Однак при додаванні інших складових обладнання вартість продукції може істотно зрости.
Пацієнти повинні бути впевнені в тому, що при проведенні процедур і операцій вони захищені від інфекцій. Зараз будь-яка поважаюча себе клініка ставиться безпеку своїх клієнтів на перший план і використовувати надійні дезінфікуючі засоби та прилади.
При купівлі будь-якої продукції варто звернути увагу на гарантії, які надає постачальник або виробник. Якщо обладнання вийде з ладу, то в цьому випадку всі витрати на ремонт і обслуговування повинен покрити продавець. При співпраці з сумлінними постачальниками можна уникнути непередбачених витрат. Тому варто відмовитися від послуг продавців без гарантій, але з дешевими товарами. Доцільніше трохи переплатити за продукцію, ніж надалі покривати витрати на придбання запасних частин. Уважно вивчайте гарантійні умови, порівнюйте ціни, підбирайте правильну комплектацію і слідкуйте за безпекою. Все це дозволить завоювати довіру майбутніх пацієнтів.