Як прибрати друге підборіддя

12-23-2020

 

Те, що вважалося абсолютним ідеалом краси в епоху відродження, може викликати у нас відчай, коли ми дивимося в дзеркало. Майже кожен з нас страждає від наявності подвійного підборіддя і задається питанням, як прибрати друге підборіддя. Також хочу вам порекомендувати убрать второй подбородок цена, тут кращі фахівці.

Утворення подвійного підборіддя часто пов’язане з появою надмірної ваги. Такий подвійне підборіддя зникає з оптимізацією харчування і застосуванням дієти, але, на жаль, не в кожному випадку повертаються чіткі лінії овалу обличчя. Тоді виникає необхідність видалити друге підборіддя.

Жирові відкладення в області підборіддя у струнких людей, з незначною вагою, найчастіше пов’язано з генетикою, або вродженими анатомічними особливостями: не виражена нижня щелепа, неправильний прикус.

Подвійне підборіддя-поширена проблема в зрілому віці. Коли зв’язковий апарат слабшає, жирова тканина зменшується, шкіра слабшає, обличчя розпливається і формується типовий зовнішній вигляд.

Неправильна робота щитовидної залози, наявність цукрового діабету, сутулість – нерідкі причини появи другого підборіддя.

Виправити ситуацію за допомогою спеціальних вправ можливо не в кожному випадку, і навряд чи вправи допоможуть прибрати яскраво виражений друге підборіддя. На щастя, є косметологічні процедури, які можна використовувати, щоб назавжди позбутися від подвійного підборіддя.

Косметологи допоможуть прибрати жирові відкладення на підборідді за допомогою апаратних процедур і ін’єкцій.

У деяких людей друге підборіддя виникає через надлишок шкіри, а не через жирових відкладень. Шкіра між підборіддям і шиєю в цьому випадку може бути підтягнута за допомогою фракційної лазерної обробки.

1 тепловий вплив лазера стимулює утворення стабільних колагенових волокон в тканині і стимулює оновлення клітин шкіри.

При зміцнюючій лазерній обробці верхній шар шкіри зазвичай залишається повністю неушкодженим. Довжина хвилі лазера налаштована так, що він діє тільки в глибоких шарах тканини.

Якщо ви хочете позбутися подвійного підборіддя таким чином, ніяких побічних ефектів не очікується, крім тимчасового почервоніння або припухлості після лікування.

Якщо проблема супроводжується накопиченням підшкірно-жирової клітковини і втратою тонусу шкіри, надлишком її в нижній третині особи, то для усунення подвійного підборіддя підійде процедура радіохвильового ліфтингу.

Радіочастота відома в медицині протягом багатьох років і вважається стимулятором для відновлення клітин і синтезу колагену. За допомогою спеціальних електродів радіохвилі направляються в глибину шкіри.

Таким чином, енергія досягає дерми (нижній шар шкіри). М’яке виділення тепла на глибині сприяє новому утворенню колагену і еластину. Тканина стійко затягується з глибини без напруги або пошкодження.

При хронологічному старіння група м’язів підборіддя перебуває в стані гіпертонусу а м’язи шиї близькі до гіпотонії.

Мікрострумова терапія враховує стан м’язів і завдяки унікальному апарату і відмінності в програмах під час однієї процедури тонізує ослаблені м’язи і розслабляє напружені м’язи.

1 позбутися в’ялості шкіри і зайвих жирових відкладень в області підборіддя допоможе професійний масаж обличчя, як апаратний, так і ручний.

Lpg масаж на апараті alliance покращує кровообіг в проблемній зоні, допомагає зруйнувати жировий шар і підтягнути шкіру.

Процедура для локального розчинення жирової тканини в області другого підборіддя-ін’єкції ліполітиків.

Ліполітики розщеплюють жир, після чого жирові клітини потрапляють в кровотік і виводяться з організму природним чином.

Непрямі ліполітики на основі пептидів, наприклад, препарат mesosculpt, працюють м’яко і ефективно.

Нитяні технології можуть вирішити ряд естетичних проблем і домогтися максимального результату при невисоких витратах.

Серія продуктів з насічками використовуються косметологами для корекції і усунення другого підборіддя.

Унікальність ниток з насічками полягає в тому, що фахівець може переміщати нитки в потрібному положенні і надійно фіксувати їх, виключаючи ймовірність подальшого зміщення.

Джерело: https://uaps.in.ua/ubrat-vtoroj-podborodok-plasticheskaya-operaciya-v-g-kiev