ЦІЛІ ТРЕНУВАНЬ І ВИДИ СПОРТИВНОГО ХАРЧУВАННЯ

6-10-2019

Люди починають відвідувати тренажерний зал з різних причин: одні мають намір спалити зайвий жир і зміцнити організм, інші бажають, в першу чергу. Наростити м’язову масу, треті переслідують обидві цілі одночасно; до того ж, організм кожної людини має свої особливості. Всі ці фактори необхідно враховувати при підборі спортивного харчування. Необхідне спортивне харчування Ви сможете купити на сайті gym-training.com

У новачків зазвичай виникає безліч питань з цього приводу, відповіді на які і розписані в даній статті.

Почавши займатися в тренажерному залі, необхідно визначитися з пріоритетами, будь то позбавлення від зайвої ваги або нарощування м’язів.

Справа в тому, що обмін речовин при цих процесах разюче відрізняється: якщо набір м’язової маси є анаболічним процесом, що вимагають великої кількості певних поживних речовин, то скидання ваги – явище протилежне.

При нарощуванні м’язів допустимо незначне збільшення жиру, особливо на самому початку тренувань; потім слідує процес «сушки», що дозволяє цей жир усунути.

При нарощуванні м’язів робиться упор на силові вправи і на дієту, що містить багато протеїну. У цьому випадку рекомендується вживати многокомплексный купити на вагу, оскільки він містить багато білків і добре засвоюється організмом (наприклад, Triple Whey Protein, Matrix 5.0, Professional Protein, та ін). Чоловіки також можуть отримати чимало користі з препаратів для стимуляції вироблення тестостерону – вони не тільки сприяють позбавленню від зайвого жиру і набору м’язової маси, але й володіють іншими корисними властивостями.

Бажаючим позбутися від надмірної ваги рекомендуються кардіо-вправи з певною частотою пульсу, для розрахунку якої існує наступна формула: (220 – вік)х0,7. Число, отримане в результаті, і є найвищою допустимою частотою пульсу при таких тренуваннях. Тренування, спрямована на спалювання жиру, повинна мати тривалість мінімум 45 хвилин.

Дієта, рекомендована при тренуваннях, спрямованих на усунення надмірної ваги, повинна містити мало вуглеводів; дуже бажано, щоб процесом керував досвідчений тренер.

Інакше є ризик завдати шкоди своєму організму, виснаживши його і позбавивши від необхідних для нормального функціонування речовин. Для посилення ефекту від вправ, спрямованих на схуднення, можна приймати спеціальні препарати-карнітин: наприклад, L-карнітин, або інші, більш потужні.

Якою б не була мета тренувань, вони повинні проводитися під наглядом і керівництвом професійного тренера – це істотно знижує ризики і підвищує успішність результатів.