Що таке манікюр на дому

1-18-2022

Як часто потрібно робити манікюр

Одні чули, що гель-лак не можна носити більше 14 днів. А інші, навпаки, впевнені, що це покриття таке ж міцне, як танкова броня, і його можна не знімати, поки вас не запросять зніматися в ролі росомахи в черговій частині «людей ікс».

Є рекомендований час носіння (від виробника гелю-лаку), яке становить 14 діб. Але я вважаю, що оптимальний термін-близько 3 тижнів.

Якщо носити таке покриття довше, то з великою часткою ймовірності можуть почати з’являтися відколи і відшарування. У них буде потрапляти бруд, волога, що загрожує розвитком серйозних захворювань, аж до появи різних видів грибка. Також хочемо вам порекомендувати Маникюр в Одессе на дому від  е-Салон.

Чому не можна самостійно знімати гель-лак

Якось раз до мене звернулася клієнтка, яка ходила з покриттям цілих 1,5 місяці, а потім сама його зняла. У підсумку вона прибрала гель-лак разом з верхнім шаром нігтьової пластини. Через це нігті сильно стоншилися.

Ситуацію можна було б виправити зміцненням нігтів акриловою пудрою, але клієнтка від цієї ідеї відмовилася і попросила зробити їй звичайне покриття. Після процедури я ще раз її попередила: через те, що вона перетримала попередній манікюр і сама його собі зняла, гель-лак буде триматися погано. Начебто мене почули.

Коли у вас немає можливості потрапити до майстра, а з моменту останнього візиту пройшло 4 і більше тижнів, то акуратно підпиляєте нігті пилкою. Але ні в якому разі не знімайте покриття і постарайтеся найближчим часом записатися на новий манікюр.

Як доглядати за манікюром в домашніх умовах

Щоб ваші нігті довше залишалися доглянутими, потрібно регулярно проводити підтримуючи процедури.

  • користуватися кремами і маслами для рук, особливо восени і взимку, коли шкіра отримує мало вологи.
  • застосовувати масло для кутикули і акуратно відсувати її. Останнє потрібно починати робити через 1,5-2 тижні після манікюру. Нігті краще обробляти апельсиновою паличкою або пушером після вечірнього душу, коли руки розпарені.
  • використовувати в побуті рукавички, адже всі чистячі засоби мають шкідливий хімічний склад.
  • пити більше води і вживати вітаміни.

Чому нігті пече в лампі

Думаю, багато хто з вас стикалися з больовими відчуттями при сушінні нігтів в led-лампі. Часто майстри списують такі відчуття на особливу чутливість клієнтки, але це далеко не завжди так.

Ви можете відчувати, що вам припікає нігті через те, що майстер наніс на них товстий шар бази для гелю-лаку. Ще одна причина больових відчуттів полягає в тому, що при знятті попереднього покриття вам залишили занадто тонкий шар попередньої бази (він повинен становити не менше 5-10 %).

Якщо нігті починає пекти і ви відчуваєте від цього серйозний дискомфорт, не здумайте терпіти і відразу витягуйте руку з лампи. Зачекайте, поки нігті охолонуть (зазвичай це 3-4 секунди), і знову поміщайте їх на сушку. Важливо: коли ви витягуєте з лампи руку, перевертайте її долонею вгору, щоб не розтікся шар бази, який не встиг затвердіти.

Скільки нігті повинні відпочивати від гелю-лаку

Зі свого досвіду можу сказати, що все залежить від самих нігтьових пластин. Якщо вони виглядають здоровими, не стоншені і не шаруються, то перерву можна не робити взагалі. Від вас же потрібно тільки не носити покриття занадто довго і вчасно оновлювати його.

Якщо нігті слабкі, треба прийти до майстра і зробити правильне зняття (фрезою, а не рідиною для гелю-лаку, яка сушить нігті і шкіру навколо них). Після цього бажано не наносити покриття протягом 2-3 місяців, щоб повністю зійшла нігтьова пластина, яка покривалася гелем-лаком. У цей період треба користуватися лікувальними лаками і маслом для кутикули, а також робити зміцнюють ванночки для нігтів.