Як за допомогою трав поліпшити власне життя

443

Трави — це найдавніша в світі цілюща сила. Як за допомогою елементарної ботаніки поліпшити власне життя, радить шаман.

Відлякати заздрісників і недоброзичливців

Якщо на роботі у вас не дуже хороший колектив, то на вас постійно йдуть імпульси заздрості і злоби. Захиститися від них можна за допомогою ялівцю. Поставте на стіл ялівцевий предмет. Ялівець — потужне бесогонное рослина. Він виділяє чудовий аромат і очисну енергію.

Поліпшити кар’єру

Покладіть три великих красивих лаврових листа на північ кімнати. Лавр — це рослина переможців. Недарма в Стародавній Греції голову героїв прикрашали лавровими вінками. А північ в будинку — це зона, що відповідає за кар’єрне зростання. Листи потрібно вибрати великі, красиві і гладкі.

Приманити гроші

Одні з самих грошових рослин — лаванда і герань. Покладіть в гаманець засушені квіти, і ваш гаманець ніколи не спорожніє. Можна зберігати гроші поряд з пучками лаванди або горщиком герані. Поряд добре поставити зелені свічки.

Прийняти рішення

Допоможуть аромати сосни і лемонгасса. Ароматичне масло — це душа рослини. 2 краплі олії лемонграсу і 1 краплю олії сосни капніть на серветку і покладіть ближче — наприклад, на робочий стіл. Інтуїція і розумові здібності загостряться.

Позбутися стресу, втоми, невезіння

Кедр — це рослина-хірург. Він допомагає відсікти все зайве і непотрібне. Візьміть морську сіль, 7 ст. ложок, 5 крапель ефірного масла кедра і прийміть ароматичну ванну.

Взагалі, всі хвойні дерева добре впливають на здоров’я. Якщо в будинку є хворий або ослаблений людина, повісьте над його ліжком фотографію сосни, ялини, кедра.

Почистити квартиру

Якщо у вашому будинку часто сварилися або заходили в гості недобрі і заздрісні люди — будинок потребує енергетичної прибирання. Інакше приміщення накопичує негативну енергію на стінах, точно так само, як під ліжком скупчується пил. У приміщенні, де на стінах осідають згустки негативної енергії, важко перебувати: починає розколюватися голова, йдуть сили, безпричинно падає настрій. Значить, приміщення потрібно полікувати. Проти негативу дуже добре працює полин. Потрібно окур димом цієї рослини стіни, і весь негатив піде. Інший спосіб прибрати негатив з дому — заварити 3 столових ложки полину склянкою окропу, додати у відро для миття підлоги і вимити будинок.

Захиститися від злих сусідів

Над вхідними дверима можна повісити пучок чортополоху. Це буде ваш домашній талісман. Або дочекатися повного місяця, взяти звичайну цибулину, розрізати навпіл. Одну половинку покласти за вхідними дверима, другу — з зовнішнього боку, біля одвірка. Цибуля повинен полежати рівно добу. Він спрацює, як пилосос, витягнувши з квартири все зло.

Підняти настрій

Дуже позитивними і дають силу деревами з давніх-давен вважаються берези. Побачили березу в парку, підійдіть, обійміть її і постійте так хвилин 5. Ви помітите, що сил і гарного настрою у вас побільшало. До речі, фотографії, де ви на тлі беріз або яблунь, можна спокійно викладати в соціальних мережах, без побоювання, що недоброзичливці вас наврочать.
А ось від тополь, осик і жінкам краще триматися подалі, особливо якщо старі дерева. Вважається, що це дерева-вампіри — вони забирають жіноче щастя.