Омолодження стовбуровими клітинами

2-11-2021

На жаль, ми всі старіємо. Навіть при рухомому способі життя і правильному харчуванні, навіть відмовляючись від шкідливих звичок. Наші бажання виявляються безсилі перед незворотними біологічними процесами. Але здаватися ми не маємо наміру, правда?

Продовжити молодість, зберегти здоров’я і красу, не вдаючись до хірургічного втручання-сьогодні реально! Для початку рекомендуємо послугу  омоложение стволовыми клетками ,про яку Ви можете більше дізнатися на сайті у найкращих спеціалістів.

Ще професор мечников говорив про те, що людина цілком могла б жити 150 років, якби не вплив навколишнього середовища, хвороби, саморуйнування алкоголем і нікотином. Залишимо осторонь “якби « – і зупинимося на»міг би”. Поки у нас в організмі є стовбурові клітини, ми можемо розраховувати на самовідновлення і продовження молодості. Стовбурові клітини унікальні тим, що, активно ділячись, можуть впливати на вогнища хвороб і відновлювати відмерлі тканини. Потрапляючи в організм, стовбурові клітини запускають» чарівні ” механізми регенерації: очищається кров, оновлюються функції органів, налагоджується обмін речовин. Організм відновлюється, а ми – молодіємо!

Шкіра оновлюється активніше інших органів, тому до процедури оновлення шкіри стовбуровими клітинами вона сприйнятлива і ставиться до неї вдячно. Клітини відновлюють структуру шкіри і всі її функції, шкіра стає більш міцною і еластичною, зволоженою і свіжою.

Активний поділ стовбурових клітин, їх вплив на імунітет і обмінні процеси також сприяють ревіталізації волосся: вони стають «живими», гладкими, густими, йде сивина.

Ця процедура затребувана і жінками, і чоловіками. Процедури введення стовбурових клітин повертають особі здоровий рум’янець, розгладжує зморшки, усуває дефекти і рубці. Ваше обличчя після клітинної терапії виглядає на кілька років молодше і свіже, і все це за допомогою унікального цілющого природного біоматеріалу – стовбурових клітин, які містяться в стромально-васкулярної фракції жирової тканини!