ВПРАВИ ДЛЯ ШВИДКОГО ЗМЕНШЕННЯ ТАЛІЇ

446

Всі подруги заздрять мені, як власниці найтоншої талії в нашому оточенні. Але це не подарунок природи. Це моє власне досягнення. Скористайтеся виробленим мною комплексом вправ і ваші подруги теж стануть вам заздрити.

Вправа 1

Встаньте прямо, широко розставивши ноги. Зігніть руки, стуливши їх на потилиці. Починайте виконувати нахили в сторони. Намагайтеся тримати спину прямою і нахилятися як можна нижче. Повторіть 8-12 разів.

Вправа 2

Візьміть довгу палицю, обхопіть її трохи зігнутими руками, поклавши палицю позаду шиї. Починайте виконувати повороти в сторони. Стежте, щоб поверталася тільки верхня частина тіла, а таз залишався нерухомим. Повторіть 8-12 разів.

Вправа 3

Вихідне положення, як у вправі 2. Тепер потрібно ускладнити повороти, поєднуючи їх з нахилами. Під час нахилів лінія плечей повинна бути паралельна підлозі. Повторіть 4-8 разів.

Вправа 4

Ляжте на спину. Праву ногу зігніть в коліні і поставте на підлогу. Ліву ногу покладіть на праву. Ліву руку потрібно витягнути вбік, долонею догори, праву – покласти на потилицю. Напружуючи м’язи живота, рухайте грудну клітку по діагоналі до лівого коліна до тих пір, поки права лопатка не відірветься від підлоги. Потім повільно опуститеся. Повторіть 4-8 разів і переверніться на інший бік.

Вправа 5

Ляжте не спину, зігніть ноги в колінах. Руки покладіть вздовж тіла. Підніміть верхню частину тіла. При цьому по черзі тягніться лівою рукою до правого коліна, і правою рукою до лівого коліна. Важливо, щоб лопатки повністю відривалися від підлоги. Повторіть 4-8 разів.

Вправа 6

Лежачи не спині, підніміть злегка зігнуті ноги і схрестіть їх. Опустіть ноги вправо, потім підніміть назад вгору і поміняйте верхню і нижню ноги місцями. Потім опустіть ноги в інший бік і підніміть назад. Повторіть нахили 8-12 разів.

У проміжках між вправами можна відпочивати з користю – а саме крутити обруч. Це дозволить вам відновити сили, не припиняючи тренування.
ВПРАВИ ДЛЯ ШВИДКОГО ЗМЕНШЕННЯ ТАЛІЇ ЗБЕРЕЖИ пост, щоб не втратити!