ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ З ДОПОМОГОЮ СКЛЯНКИ ВОДИ.

649

Автором цієї вправи є Хосе Сільва, чоловік, який отримав популярність у всьому світі завдяки розробленому ним комплексу психологічних вправ – Методу Сильва.

Виконувати його слід ввечері, безпосередньо перед сном.

Візьміть гранований скляний стакан і наповніть його чистої некип’яченої водою. Досить 100-150 грам. Замість чистої води можна використовувати мінеральну воду без газу.

Візьміть склянку двома руками, закрийте очі і переведіть «погляд» вгору.
Сформулюйте проблему, що вимагає вирішення, у вигляді питання.

Дуже важливо формулювати максимально точно!

Після цього отпейте дрібними ковтками приблизно половину води з склянки, під час цього процесу повторюйте наступну фразу:

«Це все, що мені треба зробити, щоб знайти рішення проблеми, про яку я думаю».

Відкрийте очі, поставте склянку з залишилася водою неподалік і лягайте спати.

У більшості випадків ви отримаєте відповідь на своє питання у сні.
Це може бути якась підказка, ідея і навіть справжнісіньке осяяння.

Якщо, прокинувшись вранці, ви розумієте, що тепер знаєте як вирішити свою проблему, то допейте воду, що залишилася і обов’язково подякуйте за допомогу свою підсвідомість, Всесвіт, Вищі сили або когось ще, тобто тих, від кого ви зазвичай очікуєте отримати допомогу і отримуєте її.
У тому випадку, якщо відповіді ви не отримали, знову візьміть склянку двома руками, закрийте очі, піднявши «погляд» вгору, і повторіть своє запитання, після чого допейте залишки води, промовляючи фразу:
«Це все, що мені треба зробити, щоб знайти рішення проблеми, про яку я думаю».

На цей раз відповідь може прийти в найближчу добу або двоє.
Якщо ж відповіді знову не було, то можете повторити все спочатку, але краще подумайте, наскільки точно був сформульований питання.

Правила формулювання питань:
1. Питання має бути сформульована позитивно.
Тобто, питання на кшталт «Чому я не можу знайти гроші на купівлю машини?» буде хибним. По-перше, тут є частка «не», а по-друге, тут порушено ще і друге правило, яке описано нижче.
2. Питання повинно бути конкретним. Як видно з прикладу, конкретики цього питання явно не вистачає. Правильніше буде запитати, наприклад, наступним чином: «Як мені отримати гроші на купівлю автомобіля Toyota Harrier?». От тепер питання позитивний і цілком конкретний.
3. За один раз можна задавати лише одне запитання. Один стакан води – одна проблема.
4. Не змінюйте слова в тій фразі, яку треба промовляти під час пиття води.