Конюшина дуже корисний. І ви навіть не знаєте наскільки!

560

Цікаво:

найпоширеніша форма листочків — трилисна — вважалася образом святої Трійці, тому, на загальну думку, ця квітка був здатний боротися зі злими чарами, що призводять до самотності, хвороб, бідності та інших нещасть.

У будь-якій справі, щоб посміхнулася удача, висушений трилистий талісман, що носиться в серця, вважався вірним помічником і надійним захистом.

Жінки на Русі використовували конюшина, щоб залишатися молодими і красивими. Рано вранці вони збирали росу, і на весь день ставили в неї кілька гілочок червоної конюшини. А на ніч вмивалися цією водою, щоб зберегти молодість..

Особливим магічним впливом, вважалося, має четирехлістний конюшина. Вдале заміжжя, людська повага, успіх у справі, повернення втрачених романтичних почуттів — ось що гарантував щасливий чотирилисник його власникові.

А ось знайти пятилистный конюшина обіцяло нещастя, тому такі квіти не зривали, а обходили стороною.

1. Цистит, бронхіт, застуда.
1 ст. ложку квіток залити 250 мл окропу, настояти 15 хвилин і пити як чай.

2. Для підвищення імунітету.
Пийте тричі на день по 1 чашці чаю з квіток конюшини протягом 45 днів.

3. Погано загоюються рани, опіки, дерматити.
2 ст. ложки квіток конюшини залити 250 мл окропу, настояти до охолодження. Покласти марлеву серветку, просочену відваром на шкіру.

4. Запалених придатків, маткові кровотечі, хворобливі менструації.
20 г подрібнених коренів червоного конюшини залити 250 мл окропу і нагрівати на водяній бані 30 хв, процідити. Приймати по 1 ст. ложці 4-5 разів у день до їжі.

5. Для чоловіків.
1 ст. ложку насіння червоного конюшини залити 200 мл червоного виноградного вина і нагрівати на водяній бані 30 хв. Приймати по 1 ст. ложці 3 рази в день.