Ця гімнастика для шиї творить чудеса

449

Гімнастика для шиї — чотири кроки до гнучкості та красі! Ця гімнастика для шиї творить чудесаЦя гімнастика для шиї творить чудесаЦя гімнастика для шиї творить чудеса
Всього чотири вправи, які здаються банальними на перший погляд, при регулярному виконанні допоможуть підтягнути шкіру шиї, нормалізувати сон і навіть позбавитися від болю в шийному відділі хребта і головного болю.

Гімнастика для шиї допоможе поліпшити кровообіг, зняти напругу і в майбутньому позбавить вас від витрат на дорогі ліфтинг-процедури. І не забувайте, від того, в якому стані знаходяться м’язи шиї і грудної клітини, залежить стан жіночого бюста. Так що не лінуйтеся, знайдіть кілька хвилин на день для жіночого здоров’я і краси!

Гімнастика для шиї

Ця гімнастика для шиї творить чудеса Встаньте і випряміть спину, голову тримайте рівно, маківка дивиться вгору (вихідне положення). Руки, зчеплені в замок, покладіть на потилицю, голову трохи нахилити вперед, а потім, чинячи опір руками, прагнете повернути голову в початкове положення, долічіть до 30 і розслабтеся, повторіть ще раз.

Один раз зробіть вправу перед дзеркалом, ви побачите, як працюють м’язи шиї і стане зрозуміло, чому ці вправи настільки ефективні.

Ця гімнастика для шиї творить чудеса Прийміть вихідне положення, огинаючи голову зверху, покладіть долоню лівої руки на праве вухо. Трохи нахиліть голову до лівого плеча і, чинячи опору рукою, прагнете повернути голову в початкове положення, рахуйте до 30 і розслабтеся, зробіть вправу ще раз і повторіть для іншої сторони.

Ця гімнастика для шиї творить чудеса Сядьте на стілець, упріться руками в сидіння, спина повинна бути рівною. Потім прогніть спину, відкиньте голову максимально назад і долічіть до 30. Поверніться у вихідне положення, а потім повторіть вправу ще раз.

Ця гімнастика для шиї творить чудеса Прийміть вихідне положення, як у першій вправі. Поверніть голову вліво і дивіться через плече, рахуйте до 30, поверніться у вихідне положення, зробіть вправу ще раз і поміняйте бік.

Ось і вся гімнастика для шиї, просто до неподобства , а ефективно — надзвичайно! Ваше завдання не лінуватися і виконувати вправи регулярно, щодня, нагорода – гнучка, красива шия.

Для зміцнення шиї є ще один нескладний комплекс так званих ізометричних вправ (напружують м’язи при повній їх нерухомості).

Кожна вправа виконується по 3-5 разів протягом 7-10 секунд.

1. Треба сильно натискати лобом на долоню, а потім потилицею на долоню. Ні голова, ні рука при цьому не рухаються. Те ж виконати з лівим і правим скронею.

2. Підкласти долоню під підборіддя і сильно натискати на неї.

3. Підніміть підборіддя вгору і повільно повертайте голову вправо і вліво до відмови.

4. Проробити те ж саме з опущеним до шиї підборіддям.

5. Голову трохи відкинути назад і постаратися торкнутися правим вухом правого плеча, а лівим вухом лівого.

Ми можемо сильно зменшити ризик виникнення захворювань шиї, якщо будемо повсякденно стежити за поставою. Це не так важко – тримати спину прямою!