Імбир допоможе кинути палити

372

Палить людині просто необхідний цей продукт, і справа тут не тільки в його смакових властивостях. Вітаміни, мікроелементи, незамінні амінокислоти, велика кількість ефірних масел в імбирі допоможуть залишити згубну звичку.

* В імбирі присутні органічні сполуки, які істотно знижують вміст ліпідів у крові, перешкоджаючи таким чином розвитку атеросклерозу — головного ворога курців. Додайте до цього те, що імбир розріджує кров.

* Імбир — чудовий відхаркувальний засіб. При болісному, дерущем горло «кашлі курця» немає нічого краще, ніж пожувати шматочок імбиру з медом або зробити пару ковтків імбирного чаю — ви звільнитеся від неприємного запаху з рота.

Вчені довели, що імбир пригнічує ріст пухлинних клітин. Імбир уповільнює старіння організму, покращує стан шкіри, виводить токсини і шлаки.

* Кожен раз, коли долає бажання покурити, кладіть в рот шматочок імбиру — набагато перевершує ефект противотабачных льодяників і жувальних гумок. Посмоктуючи або розжовуючи імбир, відчуваєте його незабутній смак, і нестерпне бажання сунути в рот сигарету відпадає.

* У період «зав’язування» вам допоможе напій, основою якого є імбир. Приготувати його нескладно: подрібнений корінь імбиру необхідно змішати з соком одного лимона і залити кип’яченою водою. За смаком додати мед.