ЦІЛЮЩА НАСТОЯНКА

536

20 крапель настоянки прополісу додають півсклянки гарячого молока (якщо людина не дуже добре переносить молоко, можна взяти лише чверть склянки або навіть одну ст. ложку). Поєднання прополісу і молока дає особливий ефект: крім лікування простудних і легеневих захворювань (для чого, власне, я і рекомендую прополісну настойку) поліпшуються загальне самопочуття, сон, заспокоюється психіка.

10%-ную настоянку прополісу краще всього купити в аптеці. Пляшечки місткістю 25 мл вам вистачить надовго, а коштує він всього кілька рублів.

Приймати засіб слід увечері, перед сном. Вже після того, як ви вмилися, почистили зуби, коли переодягнулися і розстелили постіль. Щоб залишилося тільки випити і зараз заснути.

При лікуванні простудних захворювань у дітей позитивний ефект очевидний з першого разу. Приводиш дитину додому з дитсадка, бачиш: він захворює. Перед сном даєш йому буквально одну-дві краплі настойки прополісу з молоком – і на ранок ніс у дитини дихає, видно, що за ніч він пролікувався.

Настоянкою прополісу успішно виліковуються гостра респіраторна вірусна інфекція, бронхіт, запалення легень, туберкульоз. Коли я сама використовувала цей засіб для такого класу захворювань, помітила, що попутно настало полегшення запалення шлунково-кишкового тракту.

Коли виразки шлунка або дванадцятипалої кишки ще немає, але діагноз «гастрит» або «дуоденіт» вже поставлено, що ж треба робити, щоб не доводити себе до виразки. Надійних ліків, до того ж не мають шкідливих побічних дій, як ви знаєте, не так вже й багато. Одне з них – настоянка прополісу. Чудово, що режим вживання як для простудних, так і для шлунково-кишкових захворювань один і той же: кілька крапель в гарячому молоці на ніч.

Хто не страждав панкреатитом, може і не знати, які це повсякденні муки. Оперізуючі болі в спині отруюють існування, а

надійних рекомендацій для лікування панкреатиту немає. Зазвичай лікують ферментами. А ферменти, замінюючи роботу підшлункової залози, що в підсумку зовсім виводять її з гри, і вона працює все гірше. Так ось настоянка прополісу і молоко справжній порятунок, якщо у Вас панкреатит.