ПОЗБАВТЕСЯ ВІД ОГРУБІЛОЮ ШКІРИ І ТРІЩИНАХ НА ПЯТАХ

454

Ця поширена проблема особливо псує настрій жінкам у літній період, коли ми носимо відкрите взуття і хочеться, щоб ноги виглядали ідеально. Позбутися від огрубілою шкіри і тріщин на п’ятах допоможе цей простий, натуральний і дієвий спосіб. Під впливом натуральної кислоти, огрубіла шкіра пом’якшується і п’яти після процедури виглядають набагато краще!

Ось як зробити натуральний засіб для п’ят.

Вам знадобиться:
1 лимон;
шкарпетки;
зволожуючий крем або масло для шкіри.

Інструкція.

1. Видавіть з лимона сік – для цього кошти він не знадобиться, тому можете приберегти його для чаю або якихось страв. Зараз вам буде потрібно тільки шкірка і залишки м’якоті лимона.

2. Саме це допоможе вилікувати п’яти!

3. Вкладіть половинки вичищеного лимона на п’яти.

4. Тепер надіньте щільні шкарпетки, які будуть утримувати скоринку лимона на потрібному місці. Потримайте цей корисний компрес на ногах приблизно 30 хвилин. Часу і сил ви витратите зовсім небагато, зате результат вас обов’язково порадує!

5. Через 30 хвилин зніміть шкарпетки, половинки лимона можна викинути. Під дією натуральних ефірних масел і кислоти п’яти стануть м’якше, і ви зможете легко видалити огрубілу шкіру.

Вже через декілька процедур тріщини на п’ятах стануть менш помітні. Проводите такі компреси регулярно, щоб підтримувати шкіру ніг в ідеальному стані.

6. Після очищення шкіри нанесіть на ступні ніг зволожуючий крем або масло пом’якшує (наприклад, кокосова).

Це допоможе вашим п’ятам довше залишатися гладкими. Після компресу крем або масло набагато краще будуть проникати в шкіру і будуть діяти більш ефективно. Це допоможе підлікувати тріщини на п’ятах.