Вірні способи дожити до 100 років:

420

1. Перестаньте турбуватися про запізнення.

Приїжджайте в призначений час за можливості і якщо ви спізнюєтеся, прийміть як даність. Ви не можете змінити ситуацію. Турбуючись o про це, ви провокуєте вироблення «реакції на стрес, що може зменшити очікувану тривалість життя.»

2. Виростите сад, піклуйтеся o ньому і збирайте здорові плоди.

Їжте рослини, овочі та фрукти, уникайте продуктів тваринного походження, споживайте більше оливкового, кокосового та інших рослинних масел, уникайте оброблених харчових продуктів.

3. Ніколи не здавайтеся, будьте цілеспрямовані.

Шукайте своє покликання і це продовжить ваше життя! На Окінаві існує спільнота, де багато людей живуть, дотримуючись певних правил, щоб прожити понад 100 років. Кожен з них здатний озвучити «причину, з якої він прокидається вранці. » А ви можете?

Національний інститут з проблем старіння повідомляє, що, якщо ви в стані визначити свій сенс життя — це додає вам до 10 років до середньої тривалості життя!

4. Знайдіть своє плацебо, замість ліків

Наприклад, приймайте по столовій ложці меду щоранку. Переконайте себе, що це ваше»ліки» і використовуйте його для профілактики і лікування захворювань і травм. Також регулярно споживайте саморобний чай, зроблений зі спеціальної суміші трав, що, безсумнівно, продовжить життя і зміцнить здоров’я.

5. Прогулянка — кращий зцілення.

Чим більше спусків і підйомів в день ви подолаєте, тим краще. Адже це приємніше, ніж тренажерний зал? Свіже повітря, аромат квітів, сходження в гори або просто прогулянка — чудовий спосіб залишатися у формі і прожити довго довго.

6. Розвивайте почуття приналежності.

Знайдіть своє оточення для полегшення самотності, щоб відчувати себе частиною спільноти, що скоротить ризик серцево-судинних захворювань в два рази і збільшить термін життя до 10 років. Спільно з ким-то набагато легше позбутися від шкідливих звичок, займатися спортом і активно жити.

7. Шукайте духовні місця.

Дослідження показують, що знаходження в духовному співтоваристві може продовжити життя до 14 років. І це необов’язково храм, мечеть або церква. Оточуйте себе людьми з чистими помислами, добротою в серці і милосердям в душі.

8. Шукайте людей, які дотримуються вищезгаданих правил.

Чим більше ви оточіть себе людьми, зайнятими своїм здоров’ям, тим більше прагнення до довголіття стане частиною вашої культури. Якщо ви оточуєте себе поглинаючими алкоголь, толстеющими домосідами, результат не змусить себе довго тиснути.Надихайте та надихайтеся іншими і живіть так довго, як вам хочеться!