Прекрасний крем для обличчя та шиї «Бюджетна знахідка» з лляного насіння

493

Всього 12 процедур і ви себе не впізнаєте!… настільки гарна буде ваша зовнішність.

У нашій родині жінки давно приділяють льону особливу увагу. І не даремно. У льону дуже багато корисних властивостей, про ці властивості написано безліч статей, як в інтернеті, так і в різних журналах,

але як часто буває більшості людей легше викласти гроші на дорогі косметичні засоби, ніж скористатися натуральним і недорогим продуктом, який дає нам сама матінка природа.

Вранці готуйте розслаблюючий засіб для особи, яку ви будете використовувати кожен вечір.
1 чайну ложку лляного насіння залийте 1 /3 склянки окропу і збовтуйте кілька хвилин. Потім накрийте паперовою серветкою і поставте настоюватися до вечора.

Ввечері на очищену шкіру обличчя і шиї нанесіть ватним тампоном, змоченим в настої лляного насіння, перший тонкий шар. Коли він підсохне, знову змастіть шкіру. Повторюйте так 5 разів. Намагайтеся під час процедури не сміятися і не розмовляти, ідеально — просто спокійно полежати в тиші. Після того як всі змиєте кип’яченою водою, нанесіть на шкіру нічний крем.

Влаштуйте собі повний курс підтяжки обличчя та шиї з 12-15 процедур, і ви не дізнаєтеся, настільки хороша буде ваша зовнішність.