Як вибрати кигуруми

11-22-2021

Кігурумі, як відомо, піжама вільного крою. З’явилася вона вперше в японії і спочатку випускалася в єдиному розмірі, так як японці переважно мініатюрні. Комбінезон у вигляді тварин з часом знайшов популярність по всьому світу: відповідно виникла необхідність в тому, щоб розширити розмірну сітку. Насолодитися придбанням піжами Кигуруми можливо лише за умови вдалого вибору.

Для цього необхідно врахувати:

  • зростання;
  • час року;
  • призначення;
  • особисті переваги.

Стать і вік при покупці кігурумі практично неважливий, адже подібні костюми позиціонуються як унісекс. Один і той же костюм підійде представникам обох статей.

Вибираємо кігурумі для дорослих

Спочатку варто визначитися з тим, для чого потрібен комбінезон. Куди плануєте одягати? чим займатися? домашній наряд, піжама, костюм для променаду по місту, комбінезон для занять спортом, образ для вечірки – різні сторони однієї медалі. Для активного проведення часу завбачливо підібрати модель побільше, щоб добре сиділа на теплому одязі. Дорослі розміри починаються з 150 см.крок між розмірами дорівнює 10 см. Крім зростання інші фізіологічні параметри в розрахунок не беруться. Правда, людям з надмірною вагою, краще попросити у продавця додаткові виміри, щоб зберегти вільну посадку. Можливо доведеться взяти розмір побільше.

Купити кігурумі: для зими, для літа

1. Враховувати пору року теж важливо. Хоч піжама і відрізняється високим рівнем комфорту, але під час літньої спеки може бути дуже жарко. Для таких випадків існує альтернатива-літній варіант. Подібна модель зшита з бавовни, має короткі рукави і укорочені штанини. Тілу такий комбінезон набагато приємніше.для зими, весни, осені традиційні моделі з флісу підійдуть на всі 100 відсотків.

Одягайтеся з кігумода

Підібрати кігурумі мрії найпростіше разом з магазином кігумода. Різні розміри, дорослі та дитячі моделі, величезний асортимент тематичних піжам на будь-який смак, літні та зимові комбінезони. Небачене багатство вибору зібрано в одному місці. У кігумода знайдеться піжама для себе, для дитини, просто на подарунок знайомому. Задоволеними залишаться всі. А приємні ціни стануть відмінним доповненням до вашого вибору.