11 найкращих продуктів, щоб очистити організм.

432

1. Мигдаль

В цьому горісі високо вміст клітковини, кальцію, магнію, білка, які допомагають стабілізувати рівень цукру в крові. А мононасичені жири, яких в мигдалі також дуже багато, сприяють виведенню холестерину з організму і очищенню кишечника.

2. Авокадо

Цей фрукт знижує рівень холестерину і розширює кровоносні судини. У авокадо міститься поживна речовина глютатіон, який блокує 30 різних канцерогенів, допомагаючи печінки позбутися від токсинів. Дослідження показують, що літні люди, у яких високий рівень глютатіону, рідше страждають від артриту.

3. Буряк

Цей овоч містить унікальний набір мінералів, що робить його чудовим борцем з інфекцією і помічником в очищенні крові і печінки. Також буряк стабілізує кислотно-лужний баланс крові. Згідно з легендою, Афродіта їла буряк, щоб зберегти свою красу.

4. Лохина

У цій ягоді міститься природний аспірин, який допомагає зменшити больові відчуття і усунути наслідки хронічного запалення. Лохина діє так само, як антибіотики, блокуючи бактерії в сечових шляхах, допомагаючи таким чином запобігти розвитку інфекції.

5. Капуста

Вона містить численні антиоксидантні з’єднання, допомагають печінки позбавлятися від шкідливих речовин. В капусті високо вміст клітковини, тому вона збільшує рухову функцію кишечника і очищає травний тракт. Крім цього, капуста та інші овочі сімейства хрестоцвітих здатні нейтралізувати шкідливі сполуки тютюнового диму.

6. Журавлина

Ягода діє за принципом потужного антибіотика і противірусного речовини, очищаючи сечовий міхур і сечовивідні шляхи від шкідливих бактерій. Журавлина – прекрасний антиоксидант, вона багата речовинами, які оберігають клітини від шкідливого впливу вільних радикалів.

7. Лляне насіння лляне масло

Ці продукти багаті такими незамінними жирними кислотами, як омега-3, – вони мають велике значення для очищення організму, підтримання імунної системи і працездатності мозку. Здоров’я кожної клітини тіла залежить від отримання достатньої кількості цих жирних кислот

8. Часник

Часник сприяє виведенню шкідливих бактерій, кишкових паразитів і вірусів з крові, внутрішніх органів і дихальних шляхів. Він знижує артеріальний тиск і перешкоджає розвитку тромбів. Часник володіє протираковими та антиоксидантними властивостями, завдяки яким організм очищається від шкідливих речовин.

9. Бобові

Квасоля, горох, сочевиця, нут, боби здатні знизити рівень холестерину, очистити кишечник і нормалізувати рівень цукру в крові. Також бобові допомагають захистити організм від онкологічних захворювань.

10. Лимон

Цей цитрус регулює рівень кислотно-лужного балансу в організмі. Крім того, в ньому багато вітаміну С, та інших вітамінів, необхідних для вироблення організмом глютатіону, – саме це речовина чудово очищає печінку. Вітамін С і антиоксиданти, що містяться в лимоні, захищають від раку, борються з наслідками забруднення організму і пошкодження клітин.

11. Водорості

Це, мабуть, один з найбільш недооцінених продуктів у світі. Морські водорості виводять з організму радіоактивні відходи та важкі метали, які можуть потрапити через продукти харчування, вирощені на забрудненій грунті. Крім того, вони є джерелом корисних мінералів і мікроелементів.