Як вибрати Випрямлення волосся

3-31-2019

Как выбрать Выпрямления волос
Як прагнення до стрункої фігури — данина моді, так і бажання випрямити натуральні кучері — схильність відповідати ідеалам. Володарі кучерявих локонів нещадно джгут і витягають свої завитки, здійснюючи випрямлення волосся. Розберемося докладніше в цьому питанні. Оцінимо плюси і мінуси випрямляють процедур.
Також хочемо вам порекомендувати Выпрямления волос
Будь заспокійливий вплив на шевелюру згубно позначається на її стані. Краще випрямлення можна підібрати тільки орієнтуючись на існуючих видах. Для правильного вибору потрібно експертна оцінка поточного стану шевелюри. Все це, як і саме випрямлення волосся — справа рук професіонала.
Яке випрямлення волосся краще в конкретному випадку підкаже майстер салону краси. Крім випрямлення існують процедури, здатні привести в порядок природні кучері. Випрямлення волосся фото допоможе скласти власну думку про результати різних видів впливу.
Багато хто сумнівається вибрати найбільш швидке випрямлення (перманентне випрямлення), віддати перевагу кератину або здійснити щадне короткострокове випрямлення. У кожного методу є свої переваги і недоліки (тривалість процедури, утримання результату, вплив на здоров’я локонів). Розібратися в цьому питанні допоможе практикуючий майстер одного з провідних салонів краси, Тітова Любов Юріївна: . Нижній Новгород: «Мої волосся від природи не ідеально прямі. Набридло нескінченне пушеніе, реакція на вологість. Щоденне витягування щипцями порядком втомило. Зробила в салоні перманентне випрямлення волосся. По мірі відростання вирішила поберегти шевелюру, провести корекцію бразильської методикою. Довго думала який кератин краще. Зрозуміла, що краще випрямлення — це догляд за шевелюрою. З допомогою поживних процедур можна домогтися природну красу власних локонів. Ну а якщо вже зважитися на випрямлення, то потрібно дотримуватись обраної методики. Яке випрямлення волосся краще, достовірно не скаже жоден експерт. Оптимальний вихід: відмовитися від розгладження волосся. Будь распрямляющее вплив завдає шкоди. Особливо, якщо процедура стала регулярним дією. При підборі методики слід реально оцінювати стан шевелюри. Давати майстру достовірну інформацію про всіх попередніх впливах на волосся.
Серія засобів для домашнього догляду LISS допоможе зволожити волосся і за рахунок цього домогтися легкого відтягування.
Якщо бажання мати ідеально прямими волоссям все ж пересилює, то склади для випрямлення CHICO і BEAUTACH ідеально підійдуть, щоб зробити це максимально дбайливо.