Виброгимнастика академіка Мікуліна: секрет активного довголіття. Як заново народився!

427

Коли в академіка Олександра Олександровича Мікуліна, знаменитого авіаконструктора, творця поршневих, турбогвинтових і турбореактивних двигунів для літаків, почалися проблеми зі здоров’ям, він захопився розробкою методик, що дозволяють забути про хвороби і прожити довге, повноцінне життя.
Показати повністю…
Секрет довголіття

Академік Микулин створив гімнастику, що складається з найпростіших вправ, своєрідних струсів — ударах п’ятами об підлогу. Ця методика дозволяє поліпшити кровообіг, запобігти закупорці вен і нормалізувати тиск. Також покращується робота мозку: від тяжкості і болю в голові не залишається і сліду.

Встань прямо, стопи з’єднай, стисни зуби. Підніми п’яти на 3-5 см від підлоги, потім різко опустися. У результаті виниклого струшування венозні клапани отримують додатковий імпульс для проштовхування крові вгору.

Роби по 30 таких піднімання-опускання 5 разів на день, і про хвороби і думки не виникне! Виконуй вправу не поспішаючи: 1 струс в секунду.

Така гімнастика особливо корисна людям, які змушені на роботі довго стояти або сидіти. Це вправа можуть виконувати навіть ті, кому заборонено біг або швидка ходьба.

Струс організму — це ефективна профілактика тромбофлебіту, інфаркту міокарда та інсульту. Дивно, що 1 проста вправа настільки корисно!