Як вибрати тканина для постільної білизни

8-13-2019

Как выбрать ткань для постельного белья
Гарний нічний відпочинок впливає на розумову діяльність наступного дня. На якості сну відображається безліч факторів: навколишній шум, температура повітря, зручність спального місця і якість постільної білизни.
Також хочемо вам порекомендувати бязь оптом

При виборі хороших комплектів важливо враховувати безліч чинників. Дійсно хороший товар і упакований якісно. Етикетка містить інформацію про постачальника, склад, розмір і поради по догляду. Гарний комплект можна визначити на дотик. Якісна білизна міцними нитками зшито, відповідними за кольором і тільки білизняним швом. Кінці ниток повинні бути акуратно заховані. Добре виткане полотно без явних просвітів, нитки щільно прилягають один до одного. Якісна постільна білизна повинна пахнути тільки новим текстильним полотном. Наявність запаху фарби, хімічних компонентів або цвілі говорить про неправильному зберіганні і низькій якості комплекту.

Бавовна — 100% натуральний матеріал повністю екологічний. Якщо ви хочете купити постільна білизна недорого, придивіться до бавовняним комплектам. Не накопичує статичну електрику і витримує велику кількість прань. Постільна білизна з сатину універсально, матеріал м’який. Завдяки особливому способу обробки ниток сатин блищить як справжній шовк, а вартість значно нижче шовкових комплектів. Постільна білизна з сатину довговічне і надійне, витримує велику кількість прань, але вимагає більш ретельного догляду, тому що має схильність до вицвітання. Постільна білизна з попліну зазвичай шиють з натурального матеріалу на основі бавовняної нитки, іноді з додаванням синтетичних волокон. Особливість попліну — в полотняному переплетенні з чергуванням ниток різної товщини, при якому утворюється характерний дрібний рубчик на тонкій основі.

Після фарбування набувають глибокий і насичений колір. Важливо дотримувати рекомендації з прання поплинового постільної білизни. Іноді у склад додають вовняні нитки, тому можлива усадка. Бязь – дуже міцна тканина з бавовни. Зазвичай вона забарвлюється натуральними барвниками, тому з неї часто шиють комплекти постільної білизни для дітей. За рахунок більшої щільності, постільна білизна з бязі більш довговічне і стійке до зношування, не вимагає особливого догляду.
Робіть висновки і вибирайте правильне постільна білизна, тоді ваші сни завжди будуть добрими.

Джерело: https://www.zolotayanit.com/