Як лікувати Остеоартроз

8-7-2019


Як жити з артрозом (і в гори ходити, якщо ходили раніше). Можливо, він стане в нагоді моїм друзям або рідним.
Також хочемо вам порекомендувати http://www.institut-ortopedii.com.ua/
Дайте це почитати своїм батькам. Попередження №1: Я не лікар, а пацієнт, описую свій особистий досвід, якщо він вас зацікавив, радьтеся з лікарем. для профілактики (звичайно, за винятком медикаментозного лікування, навіщо воно здоровим. Остеоартроз (він же артроз) – це руйнування хрящової тканини суглоба.
Іноді ще пишуть «природне руйнування», маючи на увазі літній вік. Але буває він, на жаль, і у молодих, наприклад, посттравматичний, буває у спортсменів від надмірних навантажень, а буває у молодих, як пишуть лікарі, – нез’ясованої етіології. Спочатку по пунктах, потім прокоментую: Позитивний настрій. зарядки, ще лежачи в ліжку, до того, як дати навантаження на ноги. Пити більше води, саме води, а не кава, наприклад. Кожен зайвий кілограм – це навантаження на суглоби, а значить зайва біль. Санаторно – курортне лікування раз на рік. Прийом хоча б раз у рік хондропротекторів, краще у вигляді ін’єкцій. Не перевантажувати суглоби, не працювати і не займатися спортом до знемоги. По можливості – плавання, лижі, велосипед.
Поповнювати організм кальцієм – молочні продукти, гречка, кунжут та ін. (це, коли з кількома ночівлею в наметі). В Альпах рюкзачок у мене менше 3 кг. І всім моїм читачам бажаю міцного здоров’я й бадьорості духу.
Інструкція з організації самостійної подорожі.
Прошу вибачення за питання, якщо виявиться не до місця, то просто видаліть. Санаторій в Закарпатті – це випадково не Косино. Я чула хороші відгуки, але сама там не була, а, схоже, варто було б.
Це – санаторій лежачи на спині, плавання. ваш досвід і для мене корисний. Теж варикоз, роки 4 тому радили операцію, я не зважилася. Ну і начебто не краще і не гірше. Ну і сидіти довго – болить. За комп’ютером сиджу так, що хвора нога на табуретці на рівні того стільця, на якому сиджу. А ви не з моїх фейсбучних друзів. Мене там звуть так само, як тут, тільки без риски. Дякую за позитив і слушні поради. В гори не піду, зроду мені це не подобалося, але я обожнюю велосипед, так що мені є чим зайнятися.
З таким настроєм у Вас все буде добре.
Спасибі вам за вашу ДОБРУ інформацію і НАДІЮ. Але риюся в інтернеті і знайшла вас. Буду намагатися не сумувати, лікуватися рухом і позитивом.
Мені 44 роки і в мене артроз. У періоди сезонного загострення використовую Живокосту мазь від Вишфа. Хороший засіб для зняття болю.