Ялицеве масло — вірний засіб для боротьби з багатьма захворюваннями

557

Цей цінний екстракт є екологічно чистим продуктом, так як ялиця росте тільки там, де кришталево чисте повітря і немає забрудненості і диму від промислових районів.

1. Ангіна.
За допомогою ватного тампона, піпетки або шприца без голки нанесіть чисте масло на глоткові мигдалини. Повторюйте 2-5 разів на день через 4-6 годин.

2. Затяжний нежить, гайморит.
Закапувати масло в ніс по 1-2 краплі кілька разів на день. Не лякайтеся печіння, сльозотечі, чхання та виділення мокротиння з носа, тому що через 15-20 хв. подібні відчуття проходять.

3. Запалення легенів, бронхіт.
Капніть 3-4 краплі олії в емальовану каструлю з киплячою водою і вдихайте пару, накривши голову рушником. Після процедури розітріть груди маслом і накрийтеся теплою ковдрою.

4. Грип, ГРЗ.
Зробіть масаж з втиранням масла в груди, комірцеву зону спини, стопи 4-5 разів кожні 5-6 годин. Після цього обернутися компресним папером, накритися теплою ковдрою, надіти теплі шкарпетки і випити потогінний настій із збору трав.

Крім цього закапайте масло в кожну ніздрю по краплині. Якщо хвороба супроводжується сильним кашлем, то можна капати чисте масло по 3-5 крапель на корінь язика вранці і перед сном.

5. Діатез у дітей.
З’єднайте 1 частку пихтового масла і 3 частки дитячого крему і змащуйте уражені ділянки шкіри. Можна зробити інший склад: 3 частини пихтового масла і сірчаної мазі і 4 частини дитячого крему.

6. Пошкодження шкіри.
Ялицеве масло ефективно як ранозагоювальний засіб. Для лікування ран треба промочити серветку і прикласти її до рани. Також можна робити і при невеликих опіках.

7. Пародонтоз, стоматит.
Взяти тампон з вати або бинта, змочити маслом і прикласти до запалених ясен або хворого зуба на 15-20 хв. Якщо зуб продовжує хворіти, то повторити через 1,5-2 години. При парадонтозі треба зробити 15-20 аплікацій і повторити курс через півроку. Важка форма парадонтозу вимагає повтору курсу ще через півроку. Застосовуйте масло акуратно, щоб не отримати опіку слизової оболонки.

8. Переломи та забої.
Якщо втирати ялицеве масло 2 рази в день в область перелому або удару, то можна прискорити процес загоєння і зрощення кістки.

9. Радикуліт, міозит, розтягнення зв’язок, болі в гомілці колінному суглобі.
Візьміть трохи олії і втирайте в область сильних больових відчуттів. Після втирання бажано прийняти ванну або прогріти хворі місця. Повторювати 10-15 днів.

10. Фурункули, панариції та інші гнійні захворювання шкіри.
З’єднайте 3 частини мазі Вишневського та 7 частин ялицевої олії. Нанесіть суміш на бинт, прикладіть до ураженого місця, зверху компресним папір і зав’язати бинтом. 2-3 рази на добу пов’язку треба міняти.

Не варто застосовувати препарат під час вагітності та людям із серцевими захворюваннями.