Відвислий живіт прибере рушник

457

Японський метод корекції фігури змінює зовнішній вигляд за п’ять хвилин в день

Цю просту техніку розробили японські фахівці близько десяти років тому. Вона дозволяє повернути скелет у природне положення і змінити обриси тіла, зробивши талію тоншою, а спину – рівніше.

Книга з описом методики розійшлася величезним тиражем – 6 мільйонів екземплярів, але опис чудо-техніки вкладається всього в кілька абзаців.

1. Скачуємо з рушники тугий валик довжиною не менше 40 сантиметрів і товщиною 7-10 сантиметрів. Перев’язуємо валик міцною ниткою, щоб не розмотався.
2. Сідаємо на досить тверду горизонтальну поверхню (м’яка ліжко не підійде, краще лежати на кушетці, масажному столі або просто на туристичному килимку на підлозі), кладемо згорнутий валик.
3. Акуратно опускаємося на спину, притримуючи валик руками так, щоб він виявився поперек тіла під попереком – рівне під пупком. Це важливо.

4. Ноги кладемо на ширину плечей і «незграбно» зводимо стопи разом – так, щоб великі пальці торкаються один одного, а п’яти були на відстані 20-25 сантиметрів.
5. Заводимо прямі руки витягнуті за голову, повертаємо їх долонями вниз і з’єднуємо між собою мізинцями. Поза досить незручна, якщо вам складно випрямити руки повністю, не страшно, нехай лежать, як виходить. Головне, стежити, щоб стикалися великі пальці і мізинці рук.

6. Лежимо в такому положенні 5 хвилин.
Якщо все зроблено правильно, ваш скелет почне негайно приймати природну для нього форму – і ви відчуєте, як живіт чудесним чином «втягується» всередину тіла. Проте цей процес може бути болючим. Якщо вам занадто складно відразу витримати п’ять хвилин, починайте з хвилини-двох, щодня збільшуючи час «відпочинку на валику». Результати стануть помітні оточуючим приблизно через місяць.
(!) За час кожного сеансу кістки і суглоби злегка зсуваються з місця, тому вставати з рушники потрібно дуже акуратно, без різких рухів.