Виведення із запою

4-15-2021
Висновок із запою в домашніх умовах, методи лікування

 

 
 

Основні рекомендації для родичів людини, що знаходиться в запої

Всі питущі люди вважають, що кинути вони можуть в будь-який момент. Це дуже жалюгідне переконання, яке заважає їм побачити реальну проблему і усвідомити той факт, що вона в принципі існує. Запій є доказом того, що все дійсно погано. Професійний вывод из запоя в Харькове в такому випадку є необхідним заходом.

Є два варіанти. Перший-це коли запій і ремісія чергуються, будучи закономірними стадіями хвороби. Другий – коли запій стає явищем досить несподіваним. Але в будь-якому випадку перервати цей стан алкоголік без сторонньої допомоги не зможе, а воно дійсно може привести до вельми плачевних наслідків і навіть, в запущених випадках, до смерті.

У будь-який з двох описаних ситуацій абсолютно необхідна допомога лікаря-нарколога. І будь-який фахівець пояснить, чому. Наприклад, якщо у людини, яка знаходиться в запійному стані, вчасно не вивести з організму продукти розпаду, він може впасти в білу гарячку. Чи не менше ризику приносить з собою і гіпертонічний криз. А якщо запій тривалий і безперервний, то така ситуація, можна сказати, неминуча.

Родичам важливо знати наступне:

  • у кожного алкоголіка є заначка. Багато хто думає, що якщо знайти її і вилити, то це допоможе: людина зупиниться. Насправді це не так-в запійному стані алкоголік здатний на все. Він візьме в борг” на пляшку ” або навіть стане агресивним, вимагаючи алкоголь у близьких. Тому виведення з запою на дому в Харкові вимагає іншої тактики.
  • лікування має бути добровільним-це дуже важливо. Справа в тому, що пацієнт, якого примусили до проведення детоксикації, при першій же можливості знову схопиться за пляшку, а це дійсно загрозлива ситуація. Тільки при добровільній згоді є шанс почати повноцінне лікування.
  • самостійно використовувати будь-які ліки не можна, навіть якщо вони вважаються нешкідливими – насправді таких препаратів просто немає. Краще дізнатися ціну виведення з запою на дому і звернутися до фахівців. Вони не допустять поєднання ліків і спиртного, тобто сумних наслідків.
  • дуже важливо, щоб до приїзду лікаря алкоголік не приймав нічого спиртного. Так що основне завдання родича, який викликав професійну допомогу, – утримати його від прийняття алкогольних напоїв. Зазвичай фахівець приїжджає максимально швидко.

Запій перерваний-це тільки частина вирішення проблеми

Після того як доктор провів всі необхідні маніпуляції, починається основна робота – довгострокове кодування від алкоголізму, яке робиться в спеціалізованій клініці, передбачає використання різних методик. Потяг до спиртного з їх допомогою знижується, а потім і зовсім усувається.

Але все-таки, крім цього, буде потрібно ще й психотерапія. Така послуга, як виведення із запою на дому цілодобово, дуже затребувана, і це справедливо. Але важливо не зупинятися на досягнутих результатах. Що дає психотерапія? перш за все це:

  • тверда установка на тверезий спосіб життя як на те, до чого прагне колишній алкоголік;
  • полегшення соціалізації – під час запою люди часто втрачають або обривають колишні соціальні зв’язки, які для повного лікування потрібно відновити;
  • оцінка шкоди, яку алкоголь завдає не тільки фізичному, а й психічному здоров’ю пацієнта;
  • визначення ресурсів, які допомагають людині вести здоровий спосіб життя.

Таким чином, якщо висновок із запою на дому в Харкові супроводжується психотерапевтичними методами, це дає шанс на благополучне вирішення ситуації. До речі, мотивація на відмову від алкоголю добре працює, якщо людина активно відвідує групи анонімних алкоголіків.