Простий рецепт знизить тиск на багато років.

447

Хворіють гіпертонією багато. Такі люди роками ходять по лікарях, приймають гіпотензивні препарати і багато з них навіть не здогадуються про існування простого, але дуже ефективного рецепти народної медицини, який може призвести артеріальний тиск в норму як мінімум на кілька років.

А цілющий відвар готується так: засипте в каструлю 5 стіл. ложок хвої сосни і по 2 стіл. ложки плодів шипшини і лушпиння цибулі, залийте суміш 1 літром холодної води, доведіть до кипіння і варіть на малому вогні під кришкою 10 хвилин.

Дайте відвару настоятися, потім процідіть і додайте трохи кип’яченої води — щоб відвару було рівно 1 літр. Розділіть цей обсяг порівну і випийте протягом 2 днів, після чого приготуйте нову порцію відвару. Курс лікування — 4 місяці.

Перші кілька років проводите його регулярно, a далі — по необхідності. Поліпшення може настати вже через тиждень, a через місяць можна почати поступово скасовувати гіпотензивні препарати. До речі, хвойний відвар добре очищає кишечник і печінку, a також має сечогінну дію.