Склянка води на ніч дозволяє уникнути інсульту і серцевого нападу

498

Завжди є щось, що ми ще не знаємо …Я запитав лікаря, чому у людей часто відбувається рясне сечовипускання в нічний час.

Відповідь від мого кардіолога — сила тяжіння утримує воду в нижній частині вашого тіла, коли ви знаходитесь у вертикальному положенні, зазвичай вдень ноги опухають. Коли ви лягаєте і нижня частина тіла (ноги і т. д.) виявляється на рівні з нирками, це те, що змушує нирки видаляти воду, тому що це простіше. Це пов’язано з наступним затвердженням!

Я знав раніше, що нам потрібен мінімум води, щоб допомогти організму вимити токсини з нашого тіла. Але те, що я почув, було для мене новиною. Змініть час прийому води … це дуже важливо. Інформація від кардіолога!

Питна вода в певний час максимізує свою ефективність в тілі:

2 склянки води після пробудження — сприяє активації внутрішніх органів;

1 стакан води за 30 хвилин до їжі — сприяє травленню;

1 стакан води перед прийомом ванни — допомагає знизити артеріальний тиск;

1 стакан води перед тим, як лягти в ліжко — дозволяє уникнути інсульту або серцевого нападу

Можу також додати до цього … Мій лікар сказав мені, що вода під час сну може запобігти нічні судоми в ногах. М’язи ніг шукають гідратації, коли їх зводять судоми і будять нас.

Кардіолог заявив, що якщо кожна людина, розповість про це 10 людям, ймовірно, жодна життя може бути врятована!

Як позбутися від алкоголізму раз і назавжди.

Усвідомлення і прийняття проблеми – вже половина успіху, в тому числі якщо мова йде про алкоголізм. – саме з цих слів має починати шлях в інше життя алкозависимый людина. Інакше позитивних результатів очікувати не варто. Також хочемо вам порекомендувати лечение алкоголизма

Як позбутися від алкоголізму раз і назавжди. Рекомендацій і порад безліч, але найбільш ефективних способів боротьби з хронічним пияцтвом не так вже й багато. Тільки з допомогою втручання професійних наркологів та психологів позбавлення від залежності буде результативним і пройде з найменшими емоційними і енергетичними витратами.

Одна з причин пияцтва – розчарування в навколишньому світі, відсутність інтересів і захоплень, спілкування та розвитку. Відмінний спосіб позбутися від алкогольної залежності – включити в реабілітаційний комплекс методику заміщення. Замість чарки – пробіжка, замість самотнього вечора біля телевізора в компанії міцних напоїв – курси, похід в кіно, зустріч з друзями. Рада З підтримкою – краще і ефективніше Відмінні результати на шляху до позбавлення від алкозалежності показує сімейна психотерапія. Не варто забувати – від проблеми страждає вся родина хворого і його найближче оточення.

Професійні психологи допоможуть вийти з співзалежності, викликаної спільним веденням побуту з залежним людиною, подолати страхи, зрозуміти один одного. Ні – ні, мова не йде про підкорення Евересту або встановлення нових світових рекордів. Але ось відвідати найближчий спортивний майданчик, записатися в спортзал і включити в розпорядок дня щоденну пробіжку – дуже навіть потрібно. Рада Вірте в себе і своїх близьких Без впевненості в успіху навряд чи вдасться досягти. З впевненості починається лікування алкоголізму і без неї не обійтися протягом всього періоду реабілітації. Тим більше, позбавитися від алкогольної залежності раз і назавжди в один момент неможливо. Це тривалий і складний комплекс заходів, сумнівів, прийняття і заперечення, який може тривати роками.