Такий корисний йод

512

Подивіться на себе в дзеркало, дорогі жінки.

Сухість шкіри, тьмяність, випадання волосся, ламкість нігтів, набряклість, одутлість особи, згаслі очі, втома, сонливість, плаксивість і т. д. — це все нестача йоду в організмі.

Якщо йоду в організмі вистачає — у жінки очі блищать! Літати хочеться!
Небезпека нестачі цього мікроелемента в організмі велика, т. к. на функції щитовидної залози зав’язана не тільки наша зовнішність, але і гормональна система.
У дітей нестача йоду виражається простіше — не може зосередитися на виконанні шкільних завдань, втомлюється, плаксивий.

Допоможіть своєму організму і організму своїх діток!

ГІПОТИРЕОЗ (знижена функція щитовидної залози) — далеко не невинна штучка… Хоча йод намагаються додавати і сіль, і в різні сухі сніданки, і дитячі суміші, але цього мало!

Почнемо з проби — ввечері перед сном проведіть йодом три смужки — 10см — на зовнішній стороні правої кисті, передпліччя.
Перша смужка — найсильніша за інтенсивністю кольору, друга — слабше, третя найслабша.
Вранці подивіться на ці смужки. Який колір ваша шкіра ввібрала?

— Якщо найслабшу смужку засвоїв організм — значить в організмі вистачає йоду, але для профілактики в осінньо-зимовий період підгодуйте його.

— Якщо немає сліду від слабкої і середньої смуги організму потрібен йод.

— Якщо всіх трьох немає сліду на шкірі вранці — караул!

— Якщо всі три «на обличчя» — не спокушайтеся, можливо, ваша щитовидка вже не в змозі працювати в нормальному режимі, доведеться її завести!

Попередження тим, хто страждає ГІПЕРТИРЕОЗОМ — підвищена збудливість, пітливість, дратівливість — якщо ви проведете таку пробу, то у вас почастішає серцебиття, тому ця практика не для вас!

Лікування:

Будемо малювати…
Колір, інтенсивність йоду на шкірі буде той, що ВВІБРАЛА ВАША ШКІРА при проведенні проби!!!
Перший вечір — малюємо пляма йодом розміром своєї долоньки на ПРАВІЙ нозі (попереду гомілки)
Другий вечір — малюємо пляма на ЛІВІЙ нозі
Третій вечір — малюємо пляма на ПРАВІЙ руці
Четвертий вечір — малюємо пляма на ЛІВІЙ РУЦІ! — це ударна доза, т. к. найближче до серця.
П’ятий вечір — малюємо на ЛІВІЙ нозі
Шостий вечір — малюємо на ПРАВІЙ нозі
Сьомий вечір — малюємо на ЛІВІЙ РУЦІ!

Схема проста — тільки не сбейтесь!
І головне — не можна пропускати жодного вечора! Пропустили — тільки через 2 тижні почнете знову з проби.

Я цю процедуру проводжу протягом 15 років, кожен осінньо-зимовий період. ВЛІТКУ — НЕ МОЖНА!!!

Тепер кілька рецептів, де йод застосовують (тільки не поєднуйте ці рецепти з вищенаведеної процедурою! Не те перевантаження по йоду вийде — сердечко пошкодуйте!)

При гінекологічних захворюваннях і запаленнях — змащувати шкіру живота (нижню частину) йодом — звичайна йодна сітка 3-5 вечори поспіль.

Кілька крапель йоду в невеликій кількості води (молока) — при шлунково-кишкових захворюваннях.

При ударах і розтягненні зв’язок — йодна сітка на місце забитого кілька днів поспіль.

При нежиті — йодні інгаляції (якщо немає алергії на йод!) — відкрити пляшечку з йодом, глибоко вдихнути пари кожною ніздрею (4-5 разів на день) — тільки не тримайте ніс відразу після відкриття ампули і низько не нахиляйтеся.

При болях у спині — змішати 1 ч. л. йоду і 1 ч. л. лимонного соку. Змочити ватний тампон в цій суміші і протерти їм всю спину. Через 3-4 год попросіть кого-небудь з близьких оглянути вашу спину. Ті місця, де йод обесцветился — проблемні! Їх слід змащувати цією сумішшю (готувати її кожен раз), поки не перестане боліти спина.

Білий йод — у пляшечку з йодом покласти пару таблеток аспірину і вийде білий йод для змазування шкіри. Це для тих, хто не хоче ходити рудим, у йодовой сітці.

Всі йодовые малювання робити тільки на ніч, а якщо малюєте днем, то — на вулицю не виходити і уникати протягів.

БУДЬТЕ ЗДОРОВІ !!!

ЙОД – це хімічний елемент, що володіє універсальними властивостями. Відкритий йод був у 1812 році французьким хіміком Б. Кутуа шляхом обробки золи морських водоростей сірчаною кислотою. Про це він повідомив своїм друзям Дезорму і Клеману, які, в кінці 1813 року зробили доповідь у Французькій академії про відкриття нового елемента.
Незабаром новий елемент був детально вивчений Р. англійським хіміком Деві і французьким – Люссаком. Вони встановили, що за своїми хімічними властивостями йод подібний до хлору. Гей-Люссак дав новому елементу назву «йод» за фіолетовий колір його парів (jodes – в перекладі з грецької – фіолетовий). Було доведено, що йод у невеликій кількості міститься майже в усіх природних тілах планети: у воді, грунті, мінерали, рослини.
Одержують йод з попелу морських водоростей і бурових нафтових вод. Сірувато-чорні з металевим блиском пластинки чи зростки кристалів характерного запаху. Леткий при звичайній температурі, при нагріванні переганяється, утворити фіолетові пари. Дуже мало розчинний у воді (1:5000), розчинний у 10 частинах 95% спирту, розчинний у водних розчинах йодидів (йодиду калію і натрію). Не поєднується з ефірними маслами.