САМІ КОРИСНІ ГОРІХИ!

542

1. Мигдаль. Людям, схильним до захворювань серця лікарі настійно рекомендують з’їдати не менше 60 грам мигдалю в тиждень. Мигдаль багатий фосфором, калієм і залізом. При купівлі варто звернути увагу на великі горішки без пошкоджень.

2. Кешью зміцнює імунітет, покращувати серцеву діяльність і навіть заспокоювати зубний біль. Всього 20 горішків кеш’ю в день і ваш організм отримає добову норму заліза. Перед вживанням горіхи необхідно обсмажити, так як в сирому вигляді вони несмачні.

3. Фісташки — низькокалорійні і багаті мінералами і вітамінами, однак захоплюватися ними не варто. Добова норма для дорослої людини всього 15 горішків. Допоможуть при лікуванні хвороб травного тракту, дихальних шляхів, анемії та жовтяниці, при токсикозі у вагітних, підвищують репродуктивну здатність чоловіків.

4. Фундук містить велику кількість вітамінів А і Є. Покращує діяльність головного мозку. Найкраще вживати в сирому вигляді.

5. Волоський горіх допоможе при фізичному виснаженні, недокрів’ї, хворобах нервової системи, серця та шлунку. Регулярне застосування захистить чоловіків від статевого безсилля.

6. Кедрові горішки відрізняються великим вмістом вітамінів, макро – і мікроелементів при малому вмісті клітковини. Особливо корисні дітям і літнім. Людям, схильним до ожиріння, варто обмежити споживання кедрових горіхів.

7. Бразильський горіх. Всього 2 горіха в день і ваш організм отримає добову норму селену. Нестача якого веде до передчасного старіння. Крім цього горіхи подарують вам заряд бадьорості і енергії, красиву, чисту шкіру і зменшать ризик серцевих і онкологічних захворювань.

8. Кокос. Найбільші горіхи на Землі – кокосові. Вага одного горіха може досягати чотирьох кілограм. Крім прекрасного смаку і аромату, горіхи містять велику кількість вітамінів групи В, макро – і мікроелементів. Благотворно впливають на імунітет, зір, травну систему, роботу щитовидної залози. Кокосове молочко має омолоджуючий ефект.

9. Арахіс — антиоксидант покращує зір, слух і пам’ять.

10. Каштани містять велику кількість клітковини, вітамінів С і В. Д.

Китайські вчені з’ясували, що вживання горіхів може знизити ризик розвитку серцево-судинних захворювань.