Інжир з молоком від кашлю, приготування «диво-ліки».

527

Здавна інжир використовувався в народній медицині не тільки як засіб, що зміцнює серцевий м’яз, але для лікування кашлю. Ліки виходить смачним, і хворі приймають його задоволенням!

Інжир можна взяти будь-який, який у Вас є, тільки в залежності від того, який інжир Ви взяли, і спосіб приготування буде особливий. Молоко краще брати жирністю 3%, в цьому випадку воно буде сильніше пом’якшувати хворе горло. Застосовується при сухому кашлі і при мокрому для отримання відхаркувальний ефект.

1 спосіб. Для свіжого інжиру.

Якщо інжир свіжий, то 2-3 промитих плоду треба залити склянкою молока і томити на повільному вогні, поки молоко не змінить свій колір на коричневий. Напій остудити і приймати 2-3 рази на день між прийомами їжі.

2 спосіб. Для сушеного інжиру.

2-3 плоди інжиру замочити на 30 хвилин холодним молоком, потім довести до кипіння і кип’ятити 1 хвилину, потім залишити на 30 хвилин настоятися, приймати 4 рази в день в проміжках між їжею.

Якщо Ви приготували дуже багато смачного ліки, то тримайте його в холодильнику, а при необхідності підігрійте.

Інжир з молоком справляється з кашлем досить швидко і ефективно, але перед прийомом не забудьте все-таки звернутися до лікаря для того, щоб не пропустити більш серйозне захворювання.

Мене так лікували в дитинстві. І ви спробуйте: смачно і ефективно для дорослих і дітей!