Яка користь від ВЕРТЕБРОЛОГІЇ

7-30-2019

Какая польза от ВЕРТЕБРОЛОГИИ
Високі підбори: користь чи шкоду.
Також хочемо вам порекомендувати https://vidnovlennya.center/line/vertebrologiya/
У гардеробі кожної сучасної дівчини є хоча б одна пара туфель або босоніжок на підборах. Деякі їх люблять, деякі – ненавидять, але так чи інакше взуття на підборах з різною періодичністю носить весь слабка стать.
Психологи стверджують, що підбори – це справжня знахідка для кожної дівчини. Адже саме завдяки їм, вони відчувають себе привабливими, впевненими в собі і сексуальними. Проте деякі лікарі кардинально не згодні з цією думкою. На їхню думку, взуття на підборах несприятливо позначається на здоров’я слабкої статі. Так, наприклад, існує думка, що дівчата, які носять взуття на високих підборах, більш схильні до різних запалень, викривлення хребта (сколіозу) і остеохондрозу. Крім цього, деякі фахівці відзначають, що носіння взуття на високих підборах може призвести до розвитку плоскостопості або деформації стопи. Але існують і інші думки. Так, наприклад, відомий вертебролог Геннадій Ігнатьєв вважає, що всі дівчата повинні носити високі підбори. Лікар пояснює це тим, що багато лікарі звикли працювати за так званої протокольної схеми лікування», яка є вже застарілою. Доктор також зазначає, що не варто ігнорувати те, що стиль життя людства також змінився: якщо раніше дівчата багато ходили пішки, то тепер вони в основному пересуваються на транспорті.
Лікар каже, що коли дівчина одягає підбори, у неї випрямляється постава, напружуються м’язи ніг і живота, відновлюється центр тяжкості, а груди автоматично «піддається» вперед. Якщо ж дівчина носить виключно взуття на плоскому ходу, у неї з’являється целюліт. До речі, на думку лікаря, навіть на домашніх капцях повинен бути невеликий каблук. Спортивне взуття: так чи ні. Доктор стверджує, що коли дівчата надягають спортивне взуття, але при цьому не роблять фізичних вправ, м’язи ніг починають поступово атрофуватися, а незабаром зовсім перестають працювати. Що стосується вибору взуття, лікар стверджує, що потрібно «підлаштовуватися» під свою ногу. Якщо стопа лягає планомірно, а сама взуття досить м’яка і не створює тобі дискомфорту, значить, треба брати.
Високі підбори: користь чи шкоду.