Унікальна система організації медичної допомоги для іноземних громадян

415

Центр міжнародних медичних послуг (IMS) , створений на базі Університетської клініки р. Фрайбурга, приймає на лікування та реабілітацію пацієнтів з усіх країн світу

Медицина стрімко розвивається у всьому світі, але лікування та діагностика в Німеччині викликають найбільшу довіру у жителів різних країн і континентів. Пацієнтів приваблює бездоганна організація лікувального процесу, зрозуміла система взаємодії з медичним персоналом, комфортність умов перебування у відділенні. Популярність клініки пояснюється також налагодженою роботою Центру міжнародних медичних послуг (IMS), що координує дії громадян, які планують пройти лікування в Німеччині.

Зміст

  • Комплексна підтримка пацієнтів
  • Розрахунок вартості
  • Медичний туризм
  • Довідка про заснування

    • Контактні дані

Комплексна підтримка пацієнтів

У центр IMS може звернутися кожен, хто потребує лікарської допомоги. Співробітники Центру оформлять запрошення для отримання візи, розрахують вартість послуг, організовують розміщення в готелі або у відділенні клініки. Пацієнти впевнено себе почувають в іншій країні, оскільки вони цілодобово користуються підтримкою професіоналів.

Розрахунок вартості

Попередня калькуляція рідко відрізняється від суми, розрахованої за фактично надані послуги. Виняток становлять випадки, коли проводяться додаткові дослідження. Невикористані кошти повертаються на рахунок пацієнта після закінчення лікувального курсу.

Медичний туризм

Фахівці IMS організовують екскурсії по Фрайбургу та інших районах країни. Бездоганний сервіс і доброзичлива обстановка зміцнюють віру в успішний результат лікування.

Довідка про заснування

Університетська клініка в р. Фрайбурзі ─ медичний заклад з 250 – річною історією. Тут працюють фахівці зі світовим ім’ям, автори унікальних хірургічних операцій та методик лікування. Медичні послуги надаються дорослим і дітям.

Контактні дані

Електронна адреса: [email protected]

Поштова адреса

IMS, University Medical Center Freiburg

Breisacher Straße 86b

79110 Freiburg

Germany