Атеросклероз і стенокардія.

438

За рецепт лікування атеросклерозу і стенокардії професор Марін Маринов, фізик-ядерник з світовим ім’ям, заслужив таку подяку від монастиря міста Трявна, що був замовлений спеціальний молебень в честь професора, і йому прислали іменну ікону святої Марини. Після важкої травми голови сам Марін став страждати стенокардією з важкими нападами, часто завершувалися викликом «швидкої допомоги».

 

Зрозуміло, допитливий професор спершу спробував цей найдавніший фракійський рецепт на собі, незважаючи на те, що стенокардія та атеросклероз, строго кажучи, різні захворювання. Але до того часу в професорський будинок прийшло багато вдячних дзвінків від хворих різноманітними хворобами серця: виявляється, чарівний рецепт і допомагає їм. Досвід лікування стенокардії виявився вельми успішним: напади спочатку стали більш рідкісними і менш важкими, а незабаром припинилися зовсім. Якщо врахувати, що Марину 76 років, цей прогрес для людей його віку слід вважати винятковим. Отже, ось цей багаторазово виправдав себе в Болгарії старовинний рецепт.

Слід нарвати в чистому місці, краще в лісі, верхівки кропив’яних кущиків. Їх потрібно 500 грамів, це великий пакет. Листя ні в якому разі не слід зрізати, тільки рвати, надівши на руку рукавичку або поліетиленовий пакет. Будинки листочки добре розім’яти дерев’яною лопаткою, але не різати їх ножем. Ці розім’яті листя залити літром 60-градусної горілки, і в темній банку наполягати один день на світлі, потім 8 днів у темному шафі. Потім настій процідити і віджати. Він вийде густим, клейковидным, темно-сірого кольору, дуже міцним. Приймати по 1 чайній ложці за півгодини до їди 3-4 рази в день (по кількості прийомів їжі). На 3-й, 4-й день прийому напади стенокардії припиняються. Лікування атеросклерозу вимагає місячного курсу лікування.