який вибрати телефон

9-13-2018

какой выбрать телефон
Великим плюсом для екрану буде, якщо дисплей виготовлений за технологією OGS (One Glass Solution), що забезпечить якісне зображення під будь-якими кутами огляду. Так само дуже хорошим показником є, поширена останнім часом, IPS матриця дисплея. І останнє, але не менш важливе доповнення це захист екрану. А саме олеофобне покриття, що відштовхує жири, а також Gorilla Glass — скло підвищеного опору до подряпин і ударів, що застосовується в дисплеях мобільних пристроїв.
Також хочемо вам порекомендувати iPhone xs max купить
Цей показник дуже важливий для смартфона в плані прояву багатозадачності. В основному кількість ядер процесорів для смартфонів варіюється від двох до восьми. Проте останнім часом двоядерні процесори канули в лету. Все частіше зустрічаються чотирьох і восьмиядерні процесори, які, до речі, розвиваються з неймовірною швидкістю. Ще зовсім недавно всі вони були 32-ох розрядні, але на сьогоднішній день смартфони комплектуються новими, 64-х бітними процесорами нового покоління.
Частотність процесорів також розрізняється від самої їх версії. Тактова частота процесора характеризує продуктивність системи, якщо говорити точніше – кількість виконуваних операцій в секунду. І відповідно, 8-ядерний процесор з частотою 2 ГГц буде на порядок краще 4-ядерного з частотою 1.7 ГГц. Однак цей вибір залежить від того, як саме Ви будете використовувати смартфон.
Не можна стверджувати, що дозвіл камер на смартфоні є одним з вирішальних критерій при його виборі, однак багатьом користувачам важливий цей пункт. Як і щодо інших параметрів, смартфони комплектуються різними камерами, в залежності від їх ціни і класу. В бюджетних моделях Ви найчастіше зустрінете наступні параметри: фронтальна камера – 2 мегапікселя; тилова – 5/8 мегапікселів. У більш дорогих моделях все частіше зустрічаються камери на 13 мегапікселів від таких компаній, як Sony або ж Samsung. Якість знімків, отриманих з даних камер буде на великій висоті. Але знову ж, якщо камера є для Вас важливим критерієм.
Висока продуктивність це, звичайно, добре, але одним з найважливіших параметрів є ємність акумулятора. Кому хочеться мати потужний смартфон з акумулятором на 1300 мАч, щоб не відходити від розетки? Та нікому. А найцікавіше, що на сьогоднішній день компанії-виробники смартфонів ведуть холодну війну за першість своїх товарів на ринку. І одним з головних аспектів цієї війни є саме ємність акумулятора. Так що Вам не варто переживати, якщо ви націлилися на смартфон з ємністю 2500~3000 мАч. Цього буде цілком достатньо для декількох днів автономної роботи вашого девайса.