Маска — виручалочка!

616

Рецепт цієї маски розповіла моїй мамі масажистка в Таїланді. Маска дійсно чарівна, я її тому і назвала ВЫРУЧАЛКА! Якщо ввечері назріває захід, а особа в’яле, припухло і поверхня нерівна, то це саме те що вам потрібно!

 

Нам знадобиться: Рис (чистий), Вівсяні пластівці, волоський горіх, банан, вода.

Готуємо так: в кавомолці ретельно подрібнюємо рис 70-50 гр. (його не потрібно мити, щоб не вимити клейстер), так що б перетворився в борошно, туди ж додаємо трохи вівсяних пластівців 1/4 обьъема рису і один очищений волоський горіх, все це подрібнюємо що б не було ніяких грудочок, пересипаємо це все в зручну для нас ємність (що б зручніше перемішувати далі). Банан беремо на око, шматочок приблизно сантиметра 3-4 (дуже важливо, щоб банан був м’яким, стиглим), все це вимішуємо поступово, додаючи трішки води і доходимо до консистенції трохи густіше сметани (так зручніше, що б не стікало по обличчю). І всю цю суміш залишаємо хвилин на 10.

Отже, для початку потрібно очистити обличчя, я зазвичай роблю це так: заварюю ромашку, хвилин 7-10 распариваю обличчя і потім очищаю м’яким скрабом. Потім накладаємо нашу маску хвилин на 20-25. І змиваємо тепленькою кип’яченою водою (не з-під крана, інакше хлорка вб’є всі наші старання), потім вмивалися дуже холодною кип’яченою водою.

Увага: так як маска має властивість дуже добре підтягувати шкіру, то ви можете відчувати стягнення — у цьому випадку нанесіть трохи зволожуючого крему на обличчя або збризніть термальною водою!

Сподіваюся, цей вже не раз перевірений рецепт вам дуже допоможе!