Желатин для зміцнення нігтів – ефективні рецепти

455

1. Для того щоб приготувати цю желатинову маску для зміцнення нігтів нам знадобляться такі інгредієнти: одна велика (їдальня) ложка желатинових гранул і один стакан теплої кип’яченої води. Отже, для початку необхідно розвести в чистій ємності водою желатин.

Якщо з цим виникають проблеми (наприклад, якщо гранули не розчиняються), то ставимо ємність з сумішшю на пару водяній лазні і, постійно помішуючи, доводимо суміш до однорідного стану. Дуже важливо при цьому не доводити масу до кипіння, так як при цьому наш засіб втратить свої зміцнювальні властивості. Проведення процедури: тепер занурте ручки в приготоване засіб і потримайте в ньому нігтики п’ятнадцять – двадцять хвилин. Для отримання більшого ефекту рекомендується все це час масажувати нігтьові пластини. Тривалість курсу: тричі – чотири рази на тиждень протягом двох місяців. Для профілактики: один раз в тиждень.

2. Щоб приготувати засіб для зміцнення нігтів по наступному рецепту вам необхідно залити двома – трьома столовими ложками теплого свіжого молока одну – дві чайні ложечки желатинових гранул, після чого потрібно залишити суміш розбухати під кришкою в теплому місці. Тепер перемістіть ємність з приготованою сумішшю на водяну баню і, помішуючи, доведіть її до однорідного стану, не перегріваючи масу. В кінці додайте в суміш половинку чайної ложки лимонного соку (можна використовувати ефірна олія лимона) і нанесіть готове засіб рівним шаром на кожен з нагідок. Приблизно через тридцять – сорок хвилин слід ретельно вимити ручки теплою водою і нанести на нігті сік алое.

3. Необхідно розтопити желатин в молоці або воді, як було описано в попередньому рецепті, після чого змішати його з цибульним соком. Процедуру з готовим засобом проводять аналогічно минулого рецептом.