Якісна металочерепица у Будсервис

10-2-2019

Популярність такого покрівельного матеріалу, як металочерепиця, з кожним роком зростає: сучасні виробники регулярно впроваджують нові технології виробництва цього матеріалу, удосконалюють дизайн, урізноманітнюють колірну палітру. Тому купити металочерепицю зараз досить просто, вона завжди є в наявності в магазинах і на власних складах виробників. Сучасна металочерепиця – це міцна і надійна оцинкована сталь, покрита з двох сторін спеціальними захисними покриттями, що запобігають появі корозії, деформації матеріалу, подовжують термін експлуатації покрівлі. Також хочемо вам порекомендувати на сайте

Якщо розглядати такий вид покрівлі, то купівля металочерепиці – це цілком економічний варіант, тобто вартість матеріалу доступна, так і він прослужить вам довго, що дозволить тривалий час не думати про зміну покрівельного матеріалу. Ремонт черепиці також потрібно дуже рідко. Металочерепиця дуже проста в монтажі і з цим завданням, в змозі впоратися простий обиватель і немає потреби використовувати послуги професійних покрівельників. У тому випадку, якщо у вас будинок без посиленого фундаменту, цей покрівельний матеріал, як раз для вас: така черепиця не має велику вагу і немає необхідності встановлювати додаткові посилені крокви, як для інших видів важкої покрівлі. Як ми вже відзначили, виробники можуть запропонувати дуже широкий асортимент дизайну черепиці, серед якого ви підберете найбільш оптимальний для себе варіант.

Це можуть бути різні кольори покриття, різний рельєф, структура черепиці, малюнки на її поверхні. Звичайно, самий популярний тип металочерепиці – це ретро, зроблений під старовинну керамічну черепицю, яка має дуже естетичним і привабливим зовнішнім виглядом, який ідеально підходить під будь-який архітектурний стиль будинку. Матеріал стійкий до різного роду механічних та інших пошкоджень, перепадів температури, впливу променів ультрафіолету та атмосферних опадів. Монтаж покрівлі можна проводити круглий рік, також, як і ремонтні роботи. Металочерепиця – це екологічно чистий матеріал, який не займається і не плавиться.