Як здоровий хребет впливає на стан організму

7-30-2019

Как здоровый позвоночник влияет на состояние организма
Натискаючи кнопку , я даю згоду на обробку моїх персональних даних.
Також хочемо вам порекомендувати https://vidnovlennya.center/line/vertebrologiya/
Все більше людей щодня стикаються з проблемами спини, які можуть повністю зруйнувати звичний спосіб життя, призвести до повної або часткової інвалідності. Навіть незначна біль в спині не повинна ігноруватися. Необхідно звернути належну увагу на цей сигнал організму і вжити необхідні заходи. Ця невелика проблема, якщо її ігнорувати або вдатися до неправильного лікування, може стати причиною не тільки остеохондрозу, міжхребцевих гриж, радикулітів, протрузій дисків, але і вимушеного операційного втручання.
У Центрі доктора Бубновського використовується унікальний сучасний підхід для лікування захворювань хребта і суглобів – сучасна кінезітерапія.
Кінезитерапія (або лікування рухом) – це метод відновлення здоров’я хребта та суглобів за допомогою руху, без використання медикаментів, батарейок і хірургічного втручання. Метод є унікальною запатентованою розробкою професора д. і ґрунтується на глибокому науковому аналізі анатомії і фізіології кістково – м’язової системи. Ефективність методу підтверджено десятками тисяч клінічних випадків, величезною кількістю нагород і свідоцтв.
Суть лікування полягає у відновленні порушеної функції м’язів, що живлять хребет і суглоби. Через відновлення функції м’язів досягається ефект зняття больового синдрому і повернення рухливості і якості життя. Лікувальний процес втягує в себе роботу на спеціальному лікувально – реабілітаційному тренажерному обладнанні, зокрема, тренажері МТБ, який дозволяє включити в роботу глибокі м’язи і зв’язки в декомпрессионном і антигравитационном режимі.
Стани після операцій на серці (аорто – коронарне шунтування, стентування та ін
Мета партерної гімнастики: опрацювання різних м’язових груп; поліпшення трофіки міжхребцевих структур; збільшення рухливості суглобів; стимуляція нормальної роботи дихальної і серцево – судинної систем.
Партерна гімнастика Бубновскому стимулює роботу всіх структур організму. Що позитивно впливає на стан організму. Синхронні партерні тренування націлені на відновлення візуального сприйняття, координуючого центральну і периферичну нервову систему. Порушення взаємодії цих систем дуже часто спостерігається у людей з проблемами опорно – рухового апарату. Всі вправи виконуються в положенні лежачи і сидячи, без вертикального навантаження на хребет і суглоби.
Будь-які фізичні вправи корисні завжди і скрізь.