Як захиститися з допомогою солі?

381

Сіль відновлює втрачені сили, заліковує вади в астральному тілі. Злі люди її не переносять, не дарма наші предки брали сіль з собою в дорогу в якості оберега. На Русі на стіл завжди ставили відкриту сільничку, щоб відводити негативну енергію і пристріт. Наші предки вірили, що якщо кинути дрібку солі через ліве плече, то це відганяє невдачу. Тому збираючись на важливу зустріч або укладення угоди, купці завжди здійснювали цей ритуал.

Сіль ще й великий лікар — вона лікує від поганих снів і безсоння. Якщо ви народилися під знаком Рака, Скорпіона, Риб, Близнюків, Терезів, Водолія, розчиніть три щіпки солі у воді, поставте на ніч рідина в головах і в ногах на підлозі. Народженим під знаком Овна, Тельця, Лева, Діви, Стрільця або Козерога потрібно просто поставити в головах і в ногах (на підлозі) дві мисочки з сухою сіллю. А вранці сіль або солону воду слід вилити в туалет. Робіть цю процедуру протягом трьох ночей підряд, і ваш сон стане міцним і глибоким.

Душ з сіллю

Натріть своє тіло кухонною сіллю, намагаючись охопити всі поверхні, крім волосся, але не втирайте сіль дуже сильно, робіть це ніжно, щоб не відчувати дискомфорту. Після цього встаньте під душ і змийте сіль водою. Коли ви будете стояти під душем, зверніться подумки до води з проханням змити з вас все погане.
Вода з сіллю очистить ваше тіло і вашу душу. Дуже добре приймати душ з сіллю після важкого робочого дня або коли ви відчуваєте внутрішню напругу, після сварки та спілкування з неприємною вам людиною.

Мішечки з сіллю для очищення будинку

Для захисту і очищення від негативної енергії ви можете зшити мішечки з натуральної однотонної білої тканини, наповнити їх сіллю і повісити в кутах квартири. Особливо це актуально, якщо до вас часто приходять чужі люди у хату або між домочадцями трапляються скандали і сварки. Через деякий час, коли сіль вбере в себе граничну для неї негативну інформацію, мішечки потемніють, і їх потрібно замінити на нові.

Выметание негативу з сіллю. Перед прибиранням у будинку, щоб простір очистилося не тільки фізично, але й енергетично, можна покласти по дрібці солі в кожен кут квартири, дати їй там трохи полежати, а потім вимести разом з іншим сміттям цю сіль з квартири.