Як вибрати здорове харчування

7-20-2021

 

Як легко перейти на здорове харчування: 7 простих кроків | Сім'я і дім
 

Чому важливо харчуватися правильно

Їжа – це не тільки необхідний ресурс для підтримки всіх функцій організму, але і джерело насолоди, що є, в свою чергу, важливим лікувальним фактором.  Одним словом, харчуючись правильно, збалансовано і різноманітно ви зможете зробити ваше життя здоровим і навіть – продовжити його. Також хочемо вам порекомендувати https://i-food.ua СЕРВІС ДОСТАВКИ ПРАВИЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ.

Сяючий зовнішній вигляд, висока швидкість мислення, гарний настрій і, як наслідок, успішність в житті – безпосередньо залежать від того, що, як і коли ви їсте і п’єте.

принципи правильного харчування

Перший і найважливіший крок на шляху до правильного харчування – перестати заперечувати очевидне, сформульоване Гіппократом і підтверджене всіма сучасними дослідженнями:»ми є те, що ми їмо”. Результат декількох тижнів жорсткої дієти, можливо, навіть перевершить ваші очікування, але короткочасного способу скинути зайву вагу і поліпшити здоров’я не існує. Необхідно виробити такий стиль життя (в першу чергу – харчування), в якому комфортно перебувати завжди. Такому принципу відповідають всі програми

правильного харчування баланс смаку

Щоб отримувати з їжі максимальну користь, необхідно слідувати наступним базовим принципам правильного харчування:

● оцінюйте

калорійність раціону

В залежності від особистих даних (віку, статі, обсягу фізичного навантаження). Надлишок калорій майже завжди веде до накопичення зайвої ваги, а їх недолік – до дефіцитних станів.

● збалансуйте свій раціон і дотримуйтесь

режим харчування

Для повного задоволення життєвих потреб їжа людини повинна включати понад 20 000 різних сполук рослинного, тваринного і мікробного походження. Лише правильне співвідношення основних груп нутрієнтів (білків, жирів, вуглеводів, вітамінів, мікроелементів) і їх раціональний розподіл протягом дня дозволить отримати максимум від харчування.