Як вибрати забірний бетонний блок

5-7-2021
Серый заборный блок декоративный Силта-Брик

 

Монтаж паркану – дуже важливий і відповідальний етап будівельних робіт. Від надійності огорожі багато в чому залежать ваші комфорт, спокій і захищеність. Відмінним вибором, що відповідає вимогам сучасного ринку, практичності і безпеки, є заборные блоки  для спорудження парканів.

Особливості забірних блоків

Сучасний ринок пропонує безліч самих різних матеріалів для спорудження парканів, проте бетонні блоки як і раніше користуються найвищою популярністю у тих клієнтів, для яких особливо важливі комфорт і безпеку.до основних переваги блоків відносяться наступні моменти:

  • простота і оперативність монтажу. Створення паркану зажадає мінімум часу.
  • автентичний дизайн. У нашому асортименті представлені декоративні блоки в наступних варіантах: бутовий камінь; карельський камінь, що відповідає самому вимогливому смаку.
  • стійкість до перепадів температур, високої вологості, видатні вогнетривкі характеристики.
  • звукоізоляційні та пилесдерживающие характеристики забірних блоків захистять ділянку від вуличного бруду і шуму.

Сфера використання декоративних блоків для парканів.

Найчастіше декоративні бетонні блоки парканів використовуються при спорудженні парканів і огорож навколо житлових будівель, це можуть бути:

  • будинки-як міські, так і заміські;
  • дачі;
  • особняки і котеджі.

Перевагою блоків є їх однаковий вигляд з будь-якого боку, завдяки цьому паркан з бетонних блоків буде вельми привабливий як вуличною стороною, так і внутрішньої. Використовуючи блоки ви створите надійне, добротно складене і дуже привабливе огорожу, яке буде радувати вас дуже і дуже довго. Також можна підібрати гармонує з парканом вініловий сайдинг для облицювання фасадів, в цьому випадку вдасться домогтися цілісності оформлення всієї ділянки, що завжди виглядає значно привабливіше!

Для створення красивого і надійного огорожі можна купити профнастил для забору, більш солідним же варіантом будуть паркани з бетонних блоків. Однак для них настійно рекомендується придбати спеціальні кришки-вони не тільки додадуть всій конструкції завершений вигляд, але і надовго збережуть її міцність. Кришки для парканів, відрізняються високою якістю і міцністю і довговічністю, вони надійно збережуть ваш паркан від зовнішніх впливів.