Як вибрати стоматологічну клініку

4-12-2021

Досить часто пацієнти задають мені одне і те ж питання: «я ж можу видалити зуб по страховці/Стоматологічні клініки/де дешевше (потрібне підкреслити), а потім прийти до вас на імплантацію?”моя відповідь завжди:” звичайно, можна! але є гігантське, як яйця новорічного бика, але!»

Найчастіше, коли посередній доктор чує, що йому необхідно «підготувати поле» під імплантацію, яку буде проводити інший фахівець, то бажання все зробити максимально акуратно і атравматично кудись випаровується. Для “особливих «я відразу хочу підкреслити, що слово» найчастіше” не завжди означає, що всі доктора такі (воно означає частіше). Перечитайте ще кілька разів цю пропозицію, а тільки після цього приступайте до читання основної частини статті.

 

Логічно припустити, що чим акуратніше доктор видалить зуб, тим менше ймовірність того, що буде потрібно об’ємна кісткова пластика. Ну, або пластика взагалі. Адже видалити його можна за хвилину, швидко і не напружуючись, виламавши при цьому шматок кісткової стінки, а можна зробити це акуратно і атравматично, але хвилин за 10. Так ось: посередній херург, знаючи, що гроші за маніпуляцію він отримає одні й ті ж, може віддати перевагу видалити зуб швидше і піти попивати чайок з грудастими асистентками, а не думати, як би не створити геморой імплантолога.