Як викликати сантехніка

12-6-2018

Как вызвать сантехника

Також хочемо вам порекомендувати ремонт сантехники
Як пояснив генеральний директор ГО «Мінське міське житлове господарство» Віталій Смирнов, щоб оформити заявку, достатньо зателефонувати за номером 115. У контакт-центрі ЖКГ Мінська її зареєструють і переадресують в ЖЕУ. Потім виконавець зв’яжеться з замовником за вказаними їм номерами міського або мобільного телефонів, щоб обговорити деталі.
Заявки, що надійшли до 13.00, виконуються в той же день з 14.00 до 18.00 (у п’ятницю — до 16.45); надійшли після 13.00 — на наступний робочий день з 9.00 до 13.00 або в інший погоджений час. Це стосується обов’язкових послуг з 28 позицій, а також не ввійшли в цей перелік, якщо в ЖЕУ є необхідні фахівці та обладнання для їх виконання, — уточнив Смирнов.

Тепер замовник має право вимагати, щоб фахівець прибув у конкретний час з інтервалом у годину, наприклад з 16.00 до 17.00. Але за умови, що цей проміжок часу не був попередньо зарезервована іншим замовником. Обумовлений візит може бути скасовано в разі НП, наприклад, виникнення якоїсь аварійної ситуації в житлофонді. Тоді з ЖЕУ передзвонять замовнику і узгодять інші прийнятні для нього терміни виконання робіт.

Не так, як раніше. За непристойні написи в ліфтах тепер будуть платити . Не так, як раніше.
Оптимізація в те, що 115 – дзвінок платний. Нещодавно зіткнулася саме з питанням по сантехніці, з’ясувалося, що може пройти декілька хвилин, перш ніж оператор відповість, а лічильник, як я розумію, починає крутитися ще поки ти слухаєш гудки і вдячність за терпіння, що операторам поки не до тебе. За фактом роботи: раніше я могла у диспетчера відразу уточнити ряд питань, а по 115 мені запропонували за 25 000 покликати сантехніка на консультацію, і з ним з’ясовувати деталі.