Як вибрати жилет для хлопчиків

10-29-2018

Как выбрать жилет для мальчиков
Жіночий або чоловічий жилет – це такий елемент гардеробу, який можна носити, як самостійну одиницю і в доповнення до костюма. Якщо говорити про діловому стилі, то жилет, який поєднується з костюмом, повинен відповідати ряду певних чітких вимог. Суворість і офіційність не терплять легковажного ставлення до вибору одягу і будь-яких деталей офісного стилю. Тому, питання про те, як підібрати жилет до костюма або до піджака, який вибрати фасон жилета, незмінно актуальний сьогодні для представників обох статей.
Також хочемо вам порекомендувати жилет для мальчиков
Жилет класичного крою. Він може стати прекрасною альтернативою піджака і зберігати загальний зовнішній презентабельний вигляд, коли це необхідно. Класичні жилети можуть бути як приталеними, так і вільними. Що стосується форми вирізу, вона буває круглої і v-подібною. Нижні куточки класичного жилета роблять закругленими, а так само загостреними. Стійка може бути, як з низькою проймою, так і з високою, коротка або видовжена.
Якщо ж ваша робота дозволяє зробити деякий відступ від класики в бік авангарду і оригінальності, можете зробити «хід конем». А саме, створити цікавий контраст. Він може проявитися у вигляді оригінального принта або візерунка. Однак, строго стежте за тим, щоб він не був занадто екстравагантним, а колірна гамма жилета залишалася лаконічною і стриманою. Ця ж вимога стосується і крою. Він повинен бути класичним.
Якщо вибираєте жилетку для ділового костюма з урахуванням рамок суворих вимог, віддавайте перевагу стриманим класичним кольорам тканини. Це чорний, коричневий, сірий, а так само темно-синій і темно-зелений. Якщо в забарвленні присутні кілька відтінків, то їх не повинно бути більше двох. І ще один важливий момент: колір, якого більше, повинен відповідати кольору вашого костюма.
Кілька слів необхідно сказати і про те, як правильно підбирати жилетку. По-перше, вона повинна сидіти на вас ідеально і бути по фігурі. Це означає, що жилетка вільна у грудях, не сковує рухів і обтягує талію. Цікаво, що класична жилетка, яку ви звикли носити з костюмом, може виступати в якості ефектного елемента повсякденного або вечірнього стилю. Її можна одягти в поєднанні з футболкою або сорочкою.
Читаю читаю…і думаю ,всі мають рацію і коханки і дружини, ось моя історія, були одружені 10 років,троє дітей, побут,турботи, в загальному за гуляв)) їх було багато ,з парочкою навіть спілкувалася, залишилася одна дама з усього цього натовпу(я їх так називаю,було багато дівчат)пішов потім прийшов, скільки разів мені дзвонила, але зустрінеться боїться, скільки сліз було, ночами не спала, але..я теж гуляла, але так щоб він не знав,я жінка красива, спортзал і т.