Як вибрати жд квитки

4-29-2019

Как выбрать жд билеты
Квитки можна придбати за 120 діб до відправлення поїзда. Але квитки на деякі поїзди у сполученні з країнами СНД та Балтії з’являються у продажу лише за 45 діб до відправлення. Квитки можна придбати за 120 діб до відправлення поїзда. Але квитки на деякі поїзди у сполученні з країнами СНД та Балтії з’являються у продажу лише за 45 діб до відправлення.
Також хочемо вам порекомендувати жд білети
До 15 – ти рейсів в день.
Квитки для школярів зі знижкою до 50% на літній сезон.
Більше 50% користувачів вже давно купують залізничні квитки онлайн. Адже, здавалося б, на вокзалі можна придбати ЗАЛІЗНИЧНІ квитки дешево і без комісії. Скільки часу ви зазвичай витрачаєте на дорогу до вокзалу і назад. А на те, щоб відстояти чергу. Мандрівники, які цінують свій час і воліють купити ЗАЛІЗНИЧНІ квитки онлайн. Для цього потрібно тільки вибрати надійний сайт. Ви можете купити ЗАЛІЗНИЧНИЙ квиток як з комп’ютера, так і з будь-якого мобільного пристрою – все, що вам знадобиться, це підключення до Інтернету. Причому ви зможете не тільки придбати квитки на поїзд, але і подивитися всі поїзди, розклад, ціни, послуги, які вам запропонують у дорозі. Через сайт ви купуєте квиток безпосередньо в системі РЖД. Квитки після покупки будуть направлені на вашу електронну пошту. Повернути електронний квиток навіть простіше, ніж паперовий – вам потрібно зробити всього кілька кліків в Особистому кабінеті або в сервісі .
Купити дешево квитки на поїзд через Інтернет. Адже при купівлі зберігаються всі пільги – для школярів, пенсіонерів, знижки за дорожнім і бонусної картки. Ви можете оформити пільговий безгрошовий квиток для дитини до 5 років або вказати свою картку для накопичення балів. При застосуванні промо – кодів зі знижкою, ціна на квитки може значно нижче.
Не виходячи з дому, ви можете оформити на одному сайті все, що необхідно для відпустки – купити квиток на поїзд онлайн, оформити страховку, забронювати номер в готелі. Або купити квиток, якщо ви віддаєте перевагу подорожі по повітрю. Купуючи ЖД квитки, ви можете пройти електронну реєстрацію. В цьому випадку вам не потрібно буде отримувати бланк квитка в касі – просто покажіть провіднику паспорт та роздрукований посадковий купон, і можете сміливо сідати в поїзд. Оплата банківськими картками здійснюється процесинговими центрами, які відповідають стандарту безпеки PCI DSS.
Обробка перс.