Як вибрати вітаміни для спортсменів

12-2-2019

Суглоби з віком починають потребувати більш ретельної турботи, ніж раніше, і це стосується всіх без винятку. Однак, як підтверджує статистика, уважніше ставитися до суглобів в будь-якому віці потрібно спортсменам, в тому числі колишнім. Також зазначено, що чоловіки трохи частіше потребують вітамінів, які допомагають суглобам, ніж жінки: сильна стать зазвичай більше навантажує організм фізично. купити кращі вітаміни для спортсменів можно на сайті Айхерб

Вітаміни, які заслужено називають спортивними, впливають на організм комплексно. Однак найбільш помітні ефекти пов’язані з виробленням білка колагену. При його нестачі суглоби починають хворіти, втрачають еластичність і рухливість.

Вітамінно-мінеральний комплекс, що сприяє виробленню колагену, стане для спортсмена відмінним вибором. При підвищеному фізичному навантаженні цей білок потрібно в більшій кількості, оскільки оновлення сполучної тканини відбувається частіше.

Варто враховувати, що різні мультивітамінні комплекси мають різний склад. Досить проконсультуватися перед купівлею або ознайомитися з містяться елементами, щоб зробити висновок про те, наскільки корисний цей комплексний препарат для суглобів.

Спортивні вітаміни для чоловіків
З вітамінів, що мають особливе значення для вироблення колагену, виділяють насамперед вітамін C. Його загальновідоме властивість — підтримка імунітету та протидію простудних захворювань — є далеко не єдиним. Зміцнення суглобів — ще одна з численних корисних функцій.

Менш відомі за межами медичного співтовариства, але також дуже корисні для організму вітаміни — це A, B6, E. Коли вони в достатній кількості є в організмі, виробляється колаген безперебійно, і суглоби відчувають себе добре навіть при підвищеному навантаженні. Так що на будь-мультивітамінний комплекс, до складу якого входять ці вітаміни, варто звернути увагу спортсменам.

Крім відомих вітамінів, синтезу колагену сприяє кальцій. Його користь для суглобів хоча б в загальних рисах уявляють собі все. Більш детальний аналіз дає зрозуміти, що вітамінно-мінеральний комплекс з кальцієм завжди виявиться корисним не тільки для чоловіків, але і для жінок, причому незалежно від віку.

Кращі вітаміни для спортсменів
Всім, кому не чужий спорт, варто не тільки захоплюватися фізичною активністю, але й дбати про стан суглобів. Благотворно впливають на їх стан:

Вітамін C, що стимулює вироблення колагену;
кальцій-ключовий мікроелемент в синтезі цього білка;
допомагають активно виробляти колаген вітаміни A, B6, E.
Саме завдяки такому співвідношенню вітамінів і мікроелементів мультивітамінні комплекси сприятливо впливають на суглоби. Спортсменам вдається домогтися того, що ні тренування, ні змагання не погіршують стан здоров’я.

Важливо пам’ятати, що вітамінно-мінеральний комплекс повинен бути підібраний відповідно до особливостей організму і рекомендацій лікарів. В такому випадку ефективність буде найбільш високою.