Як вибрати стоматолога

6-1-2019Також хочемо вам порекомендувати http://stomaservice.com.ua/
Вибір правильного стоматолога є важливою задачею, якщо ви хочете щоб ваші зуби і зуби всієї вашої сім’ї були здоровими і міцними. Зараз відкриваються дуже багато стоматологічних кабінетів, але далеко не всі вони надають якісні послуги.
Дуже важливо, щоб у вас з майбутнім лікарем встановився довірчий контакт. Адже якщо ви не будете довіряти людині, ви не зможете розслабитися і це може спричинити за собою негативні наслідки. Такі як нервозність, страх та інші. 

Ваш стоматолог повинен бути чуйним, він повинен вислухати ваші проблеми і допомогти радою. Заспокоїти вас у важкій ситуації. Ваш стоматолог також повинен бути у змозі пояснити складні деталі лікування у спрощеній, легко зрозумілій формі. На зрозумілій вам мові пояснити методи лікування і що він планує робити.
Ваш стоматолог повинен бути універсалом. Він повинен мати кваліфікацію та досвід роботи як з дорослими, так і з дітьми, якщо ви плануєте лікування і профілактику зубів і ясен всією сім’єю в одного дантиста. Наявність одного постійного сімейного лікаря це найкращий варіант. Відмінним плюсом буде можливість зв’язатися з дантистом в неробочий час у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Розташування кабінету стоматолога та години прийому мають бути зручні для вас і вашої родини. Профілактика є одним з головних пріоритетів. Стоматологічний кабінет повинен бути чистим і обладнаний новітнім устаткуванням. Весь персонал повинен слідувати затвердженим стандартам охорони здоров’я. Все обладнання та комплектуючі повинні бути сертифіковані та схвалені до використання. Лікування клієнта повинно вестися в чотири руки. Ваш лікуючий лікар повинен мати асистента. При виборі стоматолога слід вивчити рекомендації друзів, колег, сусідів.
Якщо ви знайшли стоматологічний кабінет, що задовольняє всім цим умовам, не забудьте переконатися в кваліфікації стоматолога.